Yardım Kamera sorunu redmi note 10 pro

bordo bereli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emirhan kar
Cihazım
redmi not 10pro
Konular
24
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 12.5.8.0 ındıa rom
Telefon Modeli
redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
telefonuma bugun IMEI attırdım attirdiktan sonra kamera ve LED ışığı sorunu yaşıyorum LED kullanılamıyor diyor kamera ise baslatilamadi diyor hata resmi var oradan bakabilirsiniz daha önce böyle değildi IMEI attirdiktan sonra oldu nasıl çözerim ?

Eray33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
2
Sorun romla alakalı bitek kamera sıkıntısı yapmayan India V12.5.9.0.RKFINXM romu deneyip yorumlarınızı bekliyorum diğer romlarda neden kamera sorunu veriyor anlamış degilim
Şuan v13.0.3.0 global rom kullanıyorum herhangi bir sorunum kalmadı, yeni güncelleme geldi 13.0.7.0 güncellemek istiyorum ama bilgim olmadığı için güncelleyemiyorum.

Oyla:

LastHex098

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Koray
Cihazım
Not 10 pro max
Konular
1
telefonuma bugun IMEI attırdım attirdiktan sonra kamera ve LED ışığı sorunu yaşıyorum LED kullanılamıyor diyor kamera ise baslatilamadi diyor hata resmi var oradan bakabilirsiniz daha önce böyle değildi IMEI attirdiktan sonra oldu nasıl çözerim ?
kanka benzer sorun bende de oldu imei attırdıktan sonra parmak izi ve kamera modlarım çalışmıyodu sebebi ise imi attırdığın yerin beceriksizliğinden kaynaklı imei attırdığın yere tekrar gidip sorununun çözülmesi için müracaat edebilirsin benim cihazıma imei atıldıktan sonra farklı bir modelin room atıldığından dolayı sorun ondan kaynaklı oldu

Oyla:

sahin3452

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sahin
Cihazım
M2101K6P
Konular
0
Cihazım Hindistan versiyon.
Redmi note 10 pro m2101k6p cihazım IMEI sonrası kamerada bulanıklık başladı 0.5x dışında 1x ve 2x modundayken sürekli bulanıklık oluyor odaklamıyor netleşmiyor maalesef bunun çözümü var mı acaba?

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Sorun modem dosyasıyla alakalı mıuı 13 12.5 12 kullandığınız sürüme göre fastboottan modem flash etmeniz lazım fakat bu modem dosyası modlanmıs modem dosyası olmalı .Forumda redmi note 10 pro altında konusu var.onu inceleyin kamerada hata alanlar.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
17
Cihazım Hindistan versiyon.
Redmi note 10 pro m2101k6p cihazım IMEI sonrası kamerada bulanıklık başladı 0.5x dışında 1x ve 2x modundayken sürekli bulanıklık oluyor odaklamıyor netleşmiyor maalesef bunun çözümü var mı acaba?
İndiamiui 12 felan at düzelir

Oyla:

Barkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dost
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Redmi note 10 pro cihazımla mardinde bir fotoğraf çekinmek istedik. Gençten bir çocuk geldi fotonuzu çekebilirim dedi. Tamam dedik. 10 saniye falan elinde foto çeker gibi bişeyler yaptı. Meğerse kamera ayarlarıyla oynamış kamera iptal oldu şuan açamıyoruz. Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Oyla:

NoquitgamE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Aynı sorundan bende müzdaripim. 2024 yılında bu sorun devam ediyor. Can yılmaz denilen emektar arkadaşımızın vermiş oldukları tüm modemleri denememe rağmen çözüme ulaşamadım 1.arka ana kamera mor ve gece çekimi gibi ayrıca odaklama sorunu var. Geniş açı kamerada sorun yok. Ayrıca şarj hızlı bitiyor diğer sorunda pek kimsenin fark etmediği konuşma sesi yani ahize boğuk ENG romda bunların hiç birisini yaşamadım. Bu yüzden sorun modem değil düşük sürüm diyorum çözüm olarak. Ben şu an İndia 12.5.10 indiriyorum Android 11 yazarım sizlere

Oyla:
Üst Alt