Soru Kamera mi 9t mi mi 8 mi k30 mu teşekkürler şimdiden

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
hocam batarya konusunda baya fark var 3200 mah vs 4500mah 1300 mah fark var

Ben mi 8'i 3400 mah diye biliyorum ama dediğiniz gibi fark biraz büyük. Fakst k30 da bandlar donanımsal olarak destekliyor mu bilmiyorum çünkü Poco versiyonuna baktım onda da band 20 ve 7 yok görünüyor.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Ben mi 8'i 3400 mah diye biliyorum ama dediğiniz gibi fark biraz büyük. Fakst k30 da bandlar donanımsal olarak destekliyor mu bilmiyorum çünkü Poco versiyonuna baktım onda da band 20 ve 7 yok görünüyor.
band 20 yok hocam poco dada yok çin cihazı sonuçta

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
band 20 yok hocam poco dada yok çin cihazı sonuçta
Evet görüntüde yok ancak bazı cihazların bandları yazılım ile açıla biliyor ama hepsinde bu işlem olmuyor, şimdi vatandaş K30 alırsa sıkıntı çekebilir

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Evet görüntüde yok ancak bazı cihazların bandları yazılım ile açıla biliyor ama hepsinde bu işlem olmuyor, şimdi vatandaş K30 alırsa sıkıntı çekebilir
nasıl açılabiliyor ilk defa duyuyorum ben bir yerde uyumsuz bandları uyumluya çevrile bileceğini görmüştüm ama ses çıkmadı bir daha

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Bildiğim kadarıyla cihazda donanım olarak mevcut olmayan bir şeyi maalesef yazılım ile açamıyorsunuz.

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bence mi 9t Dxomark puanı 102 bende mi 9t Pro var ve kamera performansı çok çok iyi Gcam yükleyince gece çekim performansı daha iyi oluyor

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
nasıl açılabiliyor ilk defa duyuyorum ben bir yerde uyumsuz bandları uyumluya çevrile bileceğini görmüştüm ama ses çıkmadı bir daha
Örneğin bir cihazın çin ve global versiyonları var diyelim, şirket çinde gerek olmayan bandları fazla lisans ücreti ödememek için kapatıyorlar yazılımsal olarak, yazılımsal çünkü aynı cihaz farklı ülkelerde global olarak satılıyor.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
vall k30 dan memnunum mi9t deki ghost screen çok olmaya başladıve alırım çıkar diye lcd ekranlı k30 aldım hemde bataryasıda yüksek mi8 eskidi bence şu vakiitten sonra alnmaz 2 esil üstü çıktı ayrıca sd730 oyunlarda gayet yeterli sonuçta bir gta 5 oynatmıyacak

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
vall k30 dan memnunum mi9t deki ghost screen çok olmaya başladıve alırım çıkar diye lcd ekranlı k30 aldım hemde bataryasıda yüksek mi8 eskidi bence şu vakiitten sonra alnmaz 2 esil üstü çıktı ayrıca sd730 oyunlarda gayet yeterli sonuçta bir gta 5 oynatmıyacak

Sizde şuan k30 varsa şebeke çekimi konusunda ve internet hızı konusunda bizi bilgilendirebilirsiniz.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Sizde şuan k30 varsa şebeke çekimi konusunda ve internet hızı konusunda bizi bilgilendirebilirsiniz.
gayet güzel hocam arasıra rom yükleme sonrası efs de bozulma oluyor onuda restore yapınca sıkıntı gidiyor. bu yüzden malum işlem sonrası hemen saplam efs dosyalarının yeeklnmesi gerekli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca şöyle bir olay var daha hiç 3g ye düştüğünü görmedim

Üst Alt