Yardım Kamera gecikme sorunu.

osmngry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
mi10
Konular
2
Kamerayı video moduna aldığımda görüntü gecikmeli geliyor. Sağ sola hızlı hareket ettirdiğimde cihaz hareketlerimi takip edemiyor. Son konumunda görüntü sonradan geliyor. Başına buna benzer birşey gelen var mı? Lensler hareketleri takip edemiyor gibi.

mutti159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Kamerayı video moduna aldığımda görüntü gecikmeli geliyor. Sağ sola hızlı hareket ettirdiğimde cihaz hareketlerimi takip edemiyor. Son konumunda görüntü sonradan geliyor. Başına buna benzer birşey gelen var mı? Lensler hareketleri takip edemiyor gibi.
Hocam bende farkettim özellikle çözünürlüğü yükselttiğin zaman oluyor evet nedenini bilmiyorum bakalım yazan çıkar

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam o optik imaj sabitleyici. Sizin yaptığınız ani hareketleri filtre ederek sarsıntıyı azaltır cihaz.

kuyuduzu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kuyuduzu
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
Aynı sorunu mu yaşıyoruz bilmiyorum ama 30 FPS kayıtta ben de aynı problemi yaşıyorum. o yüzden kayıt ayarını 60 fps yapıyorum ve bu sorundan kurtuluyorum.

Veya Gcam kullanıp alternatif yazılımla çözmeyi deneyebilirsiniz (gcam kullandığımda da problem yapamıyorum)

(telefonum mi 9t)

Üst Alt