Çözüldü Kamera durdurdu hatası

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ROM DEĞİŞTİRME SONUCU BÖYLE BİR HATA İLE KARŞI KARŞIYAYIM, HANGİ ROM'U YÜKLEDİYSEM SONUÇ AYNI, KAMERA RESİM ÇEKMİYOR VE UYGULAMADAN ATIYOR, NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ BANA? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM, FASTBOOT ÜZERİNDEN TAVSİYENİZ VAR İSE DAHA İYİ OLUR, TWRP YÜKLÜ DEĞİL DAHA ÖNCE HİÇ YÜKLEMEDİM flower~~

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

ROM DEĞİŞTİRME SONUCU BÖYLE BİR HATA İLE KARŞI KARŞIYAYIM, HANGİ ROM'U YÜKLEDİYSEM SONUÇ AYNI, KAMERA RESİM ÇEKMİYOR VE UYGULAMADAN ATIYOR, NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ BANA? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM, FASTBOOT ÜZERİNDEN TAVSİYENİZ VAR İSE DAHA İYİ OLUR, TWRP YÜKLÜ DEĞİL DAHA ÖNCE HİÇ YÜKLEMEDİM flower~~
Hocam cihazı aldığınızdan beri sizde hep sorun oluyor... Oysa cihaz son derece güzel bir cihaz. kafeinsiz hocamın rehberlerini inceleyerek ve uygulayarak cihazınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz gibi geliyor.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Benim şansıma herhalde çok şükür mikrofonu yaptırdık sırada kameramı düzeltmek var çok şükür başka da problemim yok cihaz gerçekten çok güzel batarya olsun kamera olsun işlemci hız olsun efsane bunlar da her insanın başına gelebilecek problemler, benden başka yaşayan arkadaşların da probleminin giderilmesi ümidindeyim saygılar teşekkürler iyi forumlar...

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19

Bu arada bu problemimi hala gideremedim farklı romları denememe rağmen sonuç aynı..

Üst Alt