Yardım Kamera Camındaki Leke

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Telefonu ilk aldığımda nokta kadar olan bu lekeyi o zaman önemsemedim. Şu an farkettim ki baya büyümüş. Tam lensin önüne geldiğinde fotoğraf kalitesine etkisi olur mu bilmiyorum ama sizlerde böyle bir sorun oluştu mu? Telefom ritzy garantili. Garanti kapsamında cam değişimi olur mu onu da bilmiyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Telefonu ilk aldığımda nokta kadar olan bu lekeyi o zaman önemsemedim. Şu an farkettim ki baya büyümüş. Tam lensin önüne geldiğinde fotoğraf kalitesine etkisi olur mu bilmiyorum ama sizlerde böyle bir sorun oluştu mu? Telefom ritzy garantili. Garanti kapsamında cam değişimi olur mu onu da bilmiyorum.

Hocam sanki önünde koruyucu var gibi.

Oyla:

serhatk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Evet koruyucu var da hava yapmış gibi sanki. Koruyucu yoksa güneşe fazla maruz kaldıysa ondan da olabilir

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Katılıyorum koruyucu gibi geldi bana da . Kürdanla köşesinden bi yoklayın belli olur nedir ne değildir.

Oyla:

furkanavshar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Wk Dk
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Mühendis
Konular
3
Sanki ilk alındığındaki jelatin duruyormuş gibi

Oyla:

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Jelatini ilk aldığımda çıkarmıştım. Şu an sadece cam var. Ama camın önündeki siyahlık/karartma soyuluyor gibi. Güneşe de nerdeyse hiç maruz kalmadı. Telefonu çok titiz kullanırım. Ne arkasında ne önünde en ufak bi çizik yok. Şimdilik çekilen fotolarda bi sıkıntı yok ama tam lensin önüne geldiğinde ne olur bilmiyorum.

Şöyle anlatayım. Kameranın camı karatılmış/siyahımsı bi cam. Bu baloncuk ve hava almış gibi görünen yer de camın siyahlığının kaybolması ve düz şeffaf cam haline dönmesi gibi sanki.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Jelatini ilk aldığımda çıkarmıştım. Şu an sadece cam var. Ama camın önündeki siyahlık/karartma soyuluyor gibi. Güneşe de nerdeyse hiç maruz kalmadı. Telefonu çok titiz kullanırım. Ne arkasında ne önünde en ufak bi çizik yok. Şimdilik çekilen fotolarda bi sıkıntı yok ama tam lensin önüne geldiğinde ne olur bilmiyorum.

Şöyle anlatayım. Kameranın camı karatılmış/siyahımsı bi cam. Bu baloncuk ve hava almış gibi görünen yer de camın siyahlığının kaybolması ve düz şeffaf cam haline dönmesi gibi sanki.
O zaman daha önce bu kadar büyük olmadığından dolayı ilerde daha da büyüyebilir diye düşünüyorum. Ritzy ile görüşüp kendilerinden daha net bir cevap alabilirsiniz sanırım.

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27

Hocam aynı durumu ben delta garantili mi note 3 te yaşadım cihazı garantiye verdim o zaman rom yükleme nedeniyle onu söyledim yapıp yolladılar

Oyla:
Üst Alt