Yardım kamera ayna modu nasıl aktif edilir

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
telefonum mi 6 rom resurrection remix 6.1, Android sürümü 8.1.0 , romun içinde yüklü gelen kamera ayarlarında ayna modu yok bunu nasıl etkinleştirebilirim veya bu roma miui 9 camerasını nasıl yüklerim telefon rootlu magisk yüklü ön kamerada portre modu ve ayna modu olan bi kamera uygulaması kurmama yardım edermisiniz?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Olmaz hocam deneyin.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Olmaz hocam deneyin.

dostum bu değilde hani magisk ten çift kamera desteği ekleniyor du kamera lar sistem uygulaması oluyordu ön camera da portre modu selfi modu gibi şeyler vardı mi 9 da ki kamera güzel ama sistem apk olarak yüklediğim zaman kamera açılmıyor Google kamera var bunda ama onda da selfi modu yani ayna modu yok bu ikisi dışında diyer kameralar çok performans vermiyor zaten yardımın için teşekkür ederim

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
dostum bu değilde hani magisk ten çift kamera desteği ekleniyor du kamera lar sistem uygulaması oluyordu ön camera da portre modu selfi modu gibi şeyler vardı mi 9 da ki kamera güzel ama sistem apk olarak yüklediğim zaman kamera açılmıyor Google kamera var bunda ama onda da selfi modu yani ayna modu yok bu ikisi dışında diyer kameralar çok performans vermiyor zaten yardımın için teşekkür ederim

Hocam cihaziniz için xda forumuna bir bakin isterseniz. Aradıklarınız orda olabilir belki.

Üst Alt