Rehber Kalıcı 90HZ seçeneğini aktif etmek (Destekleyen Tüm Xiaomi Modellerinde Geçerlidir.)

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
19
Hocam Magisk' e ihtiyacınız yok. Sadece SystemRW yi TWRP den kurup sisteme yazma izni verip, MT manager ile değişiklik yapıyoruz. Magisk burada sadece root iznini sorduğu için gerekli.
Hocam telefonumu twrp olmadan rootladım, yani twrp yok.. Bu sebeple magisk üzerinden olur mu acaba diye sormak istedim, tşk ederim...

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Hocam telefonumu twrp olmadan rootladım, yani twrp yok.. Bu sebeple magisk üzerinden olur mu acaba diye sormak istedim, tşk ederim...
Eğer magisk için System RW modülü varsa dediğin olabilir hocam :)

dmrens

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 (karna)
Konular
4
Şuan bootanimation hazırlamayı bilmediğim için elimde çok güzel derlediğim videoyu bootanimation olarak koyamıyorum mesela hocam (ölmeden önce düğününde söylediği son şarkının olduğu sahne...) Aşağıya linkini atayım da belki bir cengaver yardımcı olur bize :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Belki küllerinden tekrar doğar bilemeyiz çalışmalarınız güzel çoğunu inceledim zaten bakalım güzel bir şeyler çıkar inşallah

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Hocam systemrw yi yüklerken hata veriyor orangefox yuklu

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Hocam systemrw yi yüklerken hata veriyor orangefox yuklu
Hocam orangefox zaten doğru düzgün bi haltı desteklemiyor ki. Keza TWRP' den yükleyin diye özellikle belirttim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Belki küllerinden tekrar doğar bilemeyiz çalışmalarınız güzel çoğunu inceledim zaten bakalım güzel bir şeyler çıkar inşallah
Bakalım, bootanimation yapmayı bilen biri el atarsa çok müteşekkir olacağım kendisine :) Benim için anlamlı bir çalışma olacak. Eğitim, İş ve Askerlik hayatlarımda bana da isim benzerliğinden dolayı Memati dedikleri için özel bir çalışma olsun istedim :)

Son düzenleme:

dmrens

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 (karna)
Konular
4
Hocam orangefox zaten doğru düzgün bi haltı desteklemiyor ki. Keza TWRP' den yükleyin diye özellikle belirttim :)

Bakalım, bootanimation yapmayı bilen biri el atarsa çok müteşekkir olacağım kendisine :) Benim için anlamlı bir çalışma olacak. Eğitim, İş ve Askerlik hayatlarımda bana da isim benzerliğinden dolayı Memati dedikleri için özel bir çalışma olsun istedim :)
Bakalım vardır illa bir baba yiğit

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11

Yok olmuyor hocam yüklerken twrp res atıyor orangefox tan deilmis

SvR54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1