Rehber Kaldirdigim Sistem Uygulamalari Sorunsuz.

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ GLOBAL 13.0.5.0
Telefon Modeli
POCO X3 NFC
Bootloader Kilidi
Açık
Rootlu Cihazlarinizda Gönül rahatligiyla kaldirabileceginiz sistem uygulamaları.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Rootlu' da olsa, Rootlunolmasa da Telefon' un '' Ayarlar - Uygulamalar '' bölümüne girip orada istediğimiz uygulamayı durdurmak mümkün. Başka bir uygulamaya gerek var mı, bilmem ki !
Uygulamalardan ancak birkaç tane sayılı uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu attığım yöntemle neredeyse hepsini.

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Uygulamalardan ancak birkaç tane sayılı uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu attığım yöntemle neredeyse hepsini.
Android Systemi bir bütündür. Bütün parçalar birbirini tamamlar. O yüzden eğer eğitimli ve deneyimli bir yazılımcı değilseniz uygulamaları kaldırmak veya durdurmak veya dondurmak sistemin dengesini eninde sonunda mutlaka bozacaktır. O yüzden sistemde şundan, bundan tasarruf edeyim düşüncesi ile uygulamaları durdurmak, dondurmak ve kaldırmak doğru değildir. Bu konu ile ilgili gerçek kanaatim böyledir.

Oyla:

turksohbet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ramazan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
21
Çok teşekkür ederim. Şimdi indirdim kurdum, deneyeceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

31.Mart. 2023 tarihine kadar kullanım hakkı verdi.
Hocam süresi yok sanırım onun yanlışınız var bende 3 aydır yüklü

Android Systemi bir bütündür. Bütün parçalar birbirini tamamlar. O yüzden eğer eğitimli ve deneyimli bir yazılımcı değilseniz uygulamaları kaldırmak veya durdurmak veya dondurmak sistemin dengesini eninde sonunda mutlaka bozacaktır. O yüzden sistemde şundan, bundan tasarruf edeyim düşüncesi ile uygulamaları durdurmak, dondurmak ve kaldırmak doğru değildir. Bu konu ile ilgili gerçek kanaatim böyledir.
Listedeki uygulamalar sistem ayarları dosyasıyla bir alakası yoktur içiniz rahat olsun

Benim cihazım rootlu. Bu uygulamayı ( App Manager ) telefonumda denedim. Sistem dosyalarını kaldırıyor, ya da kaldırıyor gibi gözüküyor, ancak telefonumda kaldırılmamış gibi tekrar görüyorum. Belki de system kaldırılan uygulamayı geri yüklüyor. Bilemiyorum.
Yedekliyordur hocam yedek almayı devre dışı bıraktığınızdan emin olun. Yedeklese bile arka planda boş ram harcaması yapmayacaktır uygulama pasif kalacaktır

Son düzenleme:
Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Denedim tiranıum backubun dondurduğunu bu da donduruyor donduramadığını bu uygulamada donduramıyor.silme denemdim çünkü silme cihazı bootloba sokabilir.Daha önceki deneyimlerimden biliyorum çünkü.

M2007J17I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt