Soru Kafayı yemek üzereyiz yeter! Viomi v3 için destek lazım.

emrearici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Band5
Konular
1
Kafayi yiyeceğiz artık arkadaşlar lütfen bi yardım edin. Viomi v3 aldım, harita sıkıntısı yaşadım iade ettim şimdi tekrar aldım başka bir mağaza başka bir siteden yine aynı durum. Harita kaydını sınırlar boyu süpür diyerek aldım, odaları ayırdım haritalandırdım. İlk gün sıkıntı yok çalışıyor, ikinci gün ise Mutfağı süpür diyorum mesela, oraya gitmek süpürmek yerine " Sınırlar boyu süpür açıkmış gibi " harita kaydı almaya çalışıyor. Allahtan " Hafıza haritası " ayarını kapatmışım her seferinde harita silmiyor. Bu ayar kapalı olmasa yani direk harita kaydı oluşturmaya gidiyor haritayı görmüyor. Neyse, sıfırladım resetledim yine aynı. kapatıp açıyorum yine aynı. bu harita yokmuş gibi davranmasını nasıl aşabilirim?

Kaptansully

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Viomi v3
Konular
0
Merhaba aynı sorun bende de var servise gitti geldi sorun devam ediyor bi çözüm bulabildiniz mi?

Kaptansully

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Viomi v3
Konular
0
Merhaba ben şöyle çözdüm olayı belki benzet durum yaşayan olursa bu sayfayı bulur ve faydalanır.

Mi Home uygulamasındaki profil- ayarlar önbelleği sildim bölgeyi Çin yaptım cihazı resetleyip tekrar kurulum yaptım süpürme yaptım (doğru çalışmıyor bu ayarlarda). Sonra tekrar bölgeyi Türkiye yaptım tekrar kurulum yaptım. Haritayı yeniden çıkarttım süpriz o günden beri birdaha haritayı silmedi (15 gün yaklaşık)

Üst Alt