Soru Kaçak not 9s imei uçar mı

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Sa cihazım not 9s imei atilı aldığım adam formatla güncelle imei gitmez bu modelde dedi twrp si fln yok uster recovery ister ayarlardan formatla uçmaz dedi birde size danışıyım dedim uçarmı ki

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Eğer yeni bir yöntem çıktıysa bilmiyorum ama normalde ayarlardan formatlamak imei uçurur. Bence işinizi sağlama alıp twrp kurun ve ordan formatlayın

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
IMEI twrp'siz gitmiyor bilginiz olsun

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Xiaomi, qualcom cihazlarda bazı modellerde formatta imei gitmeyebilir ama şebeke sorunları oluşan cihazlarla karşılaştık. twrp yada fastboot rom atmak en temiz yöntem olacaktır..

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Sa cihazım not 9s imei atilı aldığım adam formatla güncelle imei gitmez bu modelde dedi twrp si fln yok uster recovery ister ayarlardan formatla uçmaz dedi birde size danışıyım dedim uçarmı ki

Bende 2 adet note9s var biri rootlu diğeri değil. Rootsuz olan kişinin dediği gibi güncelleyip format atarken proplem yaşamıyorum kısacası kişinin size söylediği doğru olma ihtimali yüksek..

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Xiaomi, qualcom cihazlarda bazı modellerde formatta imei gitmeyebilir ama şebeke sorunları oluşan cihazlarla karşılaştık. twrp yada fastboot rom atmak en temiz yöntem olacaktırş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi, qualcom cihazlarda bazı modellerde formatta imei gitmeyebilir ama şebeke sorunları oluşan cihazlarla karşılaştık. twrp yada fastboot rom atmak en temiz yöntem olacaktır..
Hocam şu anda mobil veride e gösteriyor sıkıntı yaşıyorum birde google sesli aratma sesimi algilamiyor telefon görüşmelerinde ses gitmiyor arada ahize sesi kısık not 9 s pişmanlık almayın aldırmayın ikinci el aldım neyseki güvenikir biriymiş iade kabul etti yarın iade edicem sizce not 9 pro 64 gb mı alıyım yoksa not 8 pro 128 gb mı alıyım pubg günde 1 saat fln oynarım arada sizce hangisini tercih ediyim

kento36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şu anda mobil veride e gösteriyor sıkıntı yaşıyorum birde google sesli aratma sesimi algilamiyor telefon görüşmelerinde ses gitmiyor arada ahize sesi kısık not 9 s pişmanlık almayın aldırmayın ikinci el aldım neyseki güvenikir biriymiş iade kabul etti yarın iade edicem sizce not 9 pro 64 gb mı alıyım yoksa not 8 pro 128 gb mı alıyım pubg günde 1 saat fln oynarım arada sizce hangisini tercih ediyim
Hocam merhabalar ; yurtdışı cihaz mı? mobil veri ile alakalı kendi telefonuma başka qcn ile repair yaptıktan sonra sorunlar yaşamış biri olarak, telefonun orijinal qcn ile repair yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. Bir de şöyle diyelim 2.el mikrofonun kirli ve ya tozlu olma olasılığı yüksek. Endonezya romu kurulu hiçbir şekilde problem olmadı 1.5 yıldır kullanıyorum yurtdışı cihazım :) Oyun için de iki telefonu kıyaslayıp ; işlemci, ram , bellek performansına göre almanı tavsiye ederim

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Hocam redmi not 8 pro aldım bugün şu anlık iyi yurt dışı cihazı ımeısı fln var bunda sorun yaşamadım mobil veri,mikrifin,ahizevs hiçbir sorun yok 2275e aldım 6/128 gb ce damgalı güzel gibi şu anlık ama 12.0.8 de güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel gösteriyor niye bilmiyorum bu arada adam gözümün önünde ayarlardan formatladı imeisi uçmadı üstelik bootloader kilidi kapalı twrp fln yok ama güncelleme yok 12.0.8 niye bilmiyorum güncelleme bootloader kilidini açınca gelirmiki?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam redmi not 8 pro aldım bugün şu anlık iyi yurt dışı cihazı ımeısı fln var bunda sorun yaşamadım mobil veri,mikrifin,ahizevs hiçbir sorun yok 2275e aldım 6/128 gb ce damgalı güzel gibi şu anlık ama 12.0.8 de güncellemeleri kontrol et dediğimde güncel gösteriyor niye bilmiyorum bu arada adam gözümün önünde ayarlardan formatladı imeisi uçmadı üstelik bootloader kilidi kapalı twrp fln yok ama güncelleme yok 12.0.8 niye bilmiyorum güncelleme bootloader kilidini açınca gelirmiki?
Şu anda bir çok Xiaomi cihaz bu sorunu yaşıyor maalesef. Android 10 kullanan sürümler a11 güncellemesini ota ile almıyor. Flashtool ile fastboot rom yükleyin.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Sifirmi aldınız?

Üst Alt