Soru Kaçak İmei Kullananlar!

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
Merhabalar, kulaktan duyma bilgilerle size bir kaç şey sorucam lütfen araştırma yapmadan yazmayınız.

Yeni imei yasası ile birlikte atılan imei ler hattınla uyuşmadığından dolayı kullanılmıcakmış. Yerli imeilerde bile sık sık patlamalar olucakmış. Bu bilgi doğru mu ?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Merhabalar, kulaktan duyma bilgilerle size bir kaç şey sorucam lütfen araştırma yapmadan yazmayınız.

Yeni imei yasası ile birlikte atılan imei ler hattınla uyuşmadığından dolayı kullanılmıcakmış. Yerli imeilerde bile sık sık patlamalar olucakmış. Bu bilgi doğru mu ?
yeni düzenlemede pasaport ile kayıtlarda olcak o . kayıt işlemleri e devlet üzerinden olacağı için sorun olmaz. yani pasaportla kayıt edenler direk e devletten belirlencek. onun dışında piyasada 10binlerce belkide 100binlerce ikinci el telefon vs.. var yada eskiden kaydedilmiş telefonlar. sanmıyorum :D olmasında :) ayrıca sessiz olun duymasınlar

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Eşeğin aklına karpuz kabuğu getirin.
valla eşşek şaşırınca kar yermiş derler :) vatandaş ne yapsın artık kulak arkasıda gitti :D sesini çıkarsanda çıkmarsanda konuşsanda konuşmasanda artık... neyse silivirinin geceleri hala soğuk olabilir

Oyla:

Berkaygulpek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8
Konular
5
4 aylık sürem varken, ve temmuz ayında Hollanda dan gelecek kuzenimin pasaportu üzerine kayıt yaptıracakken beni ziyadesiyle üzen olay. Zerre ümidim kalmadı bu ülkeden artık. Bunun yanı sıra yurt dışından telefon alıp kendi pasaportu üzerine kayıt ettirmiş birisi telefonunu da satamayacak 2. El fiyatına

Oyla:

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Eskiden yapılan kayıt işlemleriyle ilgili bi yaptırım yok diye biliyorum ancak satıldıktan sonra kullanıma açık kalır mı muamma. Haziran başından itibaren de değişen yasa işlemeye başlayacak. Yasak engel vergi sadece vatandaşa olduğu sürece bu ülkeden bişey beklemek saçma.

Oyla:

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Ya valla ... Neyse üşümeyelim durduk yere.
Devletimiz ne yapıyorsa doğrudur (!)

Oyla:

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
4 aylık sürem varken, ve temmuz ayında Hollanda dan gelecek kuzenimin pasaportu üzerine kayıt yaptıracakken beni ziyadesiyle üzen olay. Zerre ümidim kalmadı bu ülkeden artık. Bunun yanı sıra yurt dışından telefon alıp kendi pasaportu üzerine kayıt ettirmiş birisi telefonunu da satamayacak 2. El fiyatına
Valla kardeşim bnm umudum yoktu zaten bu yüzden hiç üzülmedim ve bozulmadım imei at kafan rahat olsun kapandı mı tekrar at bi kere rootlanir zaten daha da silinmeye gerek kalmaz

Oyla:

Tony_Montana61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi9 pro
Konular
0
o yasa pasaport kayıtlılar için geçerlidir.ayrıca sessiz olalım fazla yaymayalım

Oyla:
Üst Alt