Yardım Kablosuz Sarj

ayildirim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
MI 8
Meslek
Finans Uzmanı
Konular
10
Merhaba Değerli Üyeler,

aşağıdaki ürünü almak istiyorum. Mi 8 kullanıyorum.
Sarj özelliği yok fakat IQ sertifikalı veyahut S7leri bile sarj ediyormuş.
Bilgisi olan var mı ürün hakkında?

iyi çalışmalar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek kılıf ile de kullanabilirim. Bu sebeple kılıf önerilerinize de açığım. Fakat powerbanklı kılıf istemiyorum. Telefonuma sadece kablosuz sarj özelliği katacak bir kılıf gerekmektedir.

Son düzenleme:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Süpersin üstad, işte o pedlerin kılıfa montalanmış halini aramaktayım.

Kılıf aramaktayım yani

Biraz araştırma yaptım ama kablosuz şarj pedi içinde bulunan bi kılıf bulamadım Mi 8 için zaten kılıfı alsanız yanında birde uyumlu kablosuz şarj cihazı vereceklerinden pahalıya gelir bu şekilde de bazen şarj pedini ayrı alıp o şarj pedine uyumlu bir şarj cihazını da ayrı almak daha hesaplıya geliyor. Şuan için yalnızca kendinden bataryaya sahip telefon içine konulup şarj yapan kılıflar var. Yani ya o şarj pedlerinden alıp cihazın arka kasasını açıp montajını yapacaksınız oda dışta gözüküp çirkin bir görüntü oluşturmaması için yada o şarj pedlerinden alıp cihazın şarj soketine takacaksınız cihaz kasasının önünde duracak ama çirkin görüntü oluşturur bu durumda da. Ha diyelim kasanın içine montaj yaptınız gene kasada biraz açıklık olacaktır bu şarj pedinin girişini type c veya micro usb kendi şarj cihazınızın şarj soketine takabilmeniz için. Ben zamanında araştırdığımda bu şarj pedlerini cihaza taktıktan sonra cihaza ekstra bir silikon kılıf felan takmanın bu şarj pedlerini olumsuz etkilediğini bir şarj olup, bir şarj olmaması gibi veya şarj cihazının pedi hiç tanımaması gibi durumlar var. Cihazın kendinde kablosuz şarj özelliği yoksa uydurmalar ile anca bu şekilde oluyor ayrıca ilk yorumumda belirttiğim gibi cihazınız ve kendiniz için hafife alınmaması gereken bir risk var ben bu şekilde cihazınıza ayrıca montaj yaptırıp cihazı alev alan veya aşırı fazla akım verdiğinden anakartı yakan çok kişi gördüm ben yapmamanız taraftarıyım.

Son düzenleme:
Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Beyler mi5 cihazımi şarj etmekte zorlanıyorum bu kablosuz şarj nasıl mantıkla şarj ediyor

Oyla:
Üst Alt