Diğer Kablolu kulaklık önerisi(>400Tl)

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Merhaba arakadaşlar, Trenyolda Max 400TL fiyat sekmentinde kablolu kulaklık önerirmisiniz. Arkadaş için Aliexspressden TRN V90s kulaklıkını alıçaktık, fakat Pandemi başlatıkdan bu yana, Aliexspressden Azərbaycan'a ürenleri yalnızca DHL gibi özel kargo şirketleri getiriyor, onlarda 1$'lık ürünü de 1000$'lık ürünü de 150$ civarlarında fiyatlarla getirdiğinden, pekde bütce dostu diğil).

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba arakadaşlar, Trenyolda Max 400TL fiyat sekmentinde kablolu kulaklık önerirmisiniz. Arkadaş için Aliexspressden TRN V90s kulaklıkını alıçaktık, fakat Pandemi başlatıkdan bu yana, Aliexspressden Azərbaycan'a ürenleri yalnızca DHL gibi özel kargo şirketleri getiriyor, onlarda 1$'lık ürünü de 1000$'lık ürünü de 150$ civarlarında fiyatlarla getirdiğinden, pekde bütce dostu diğil).
Kulak üstü mü yoksa kulak içi mi olacağını söylerseniz daha iyi olur ve ayrıca ne için kullanacağınız da önemli.

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Kulak üstü mü yoksa kulak içi mi olacağını söylerseniz daha iyi olur ve ayrıca ne için kullanacağınız da önemli.
Kulak içi hocam, unutmuşum belirtmeyi. Genellikle her şey için hocam, film, müzik, oyun ve s.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Kulak içi hocam, unutmuşum belirtmeyi. Genellikle her şey için hocam, film, müzik, oyun ve s.

Hocam fiyatlarına çok aldanmayın malum sözde indirim diyorlar ama normal fiyattan satıyorlar. Zamanında benim almak isteyip de alamadığım birkaç kulaklık önerisi. Ben kendi fikrimi söylemek istersem her zaman kulak üstünü tavsiye ederim ki bu fiyata da gayet güzel kulak üstü kulaklıklar mevcut.

Son düzenleme:
Üst Alt