Çözüldü kablolu görüntü aktarımı

dolunay32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
4
bu kablo ile görüntü aktarımı yapıyordum eski telefonlarımda mi 11 ultra da hiçbir tepki vermiyor yolu yok mu görüntü aktarmanın

Ekli dosyalar

• IMG_20230115_163850.jpg
    IMG_20230115_163850.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 26

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Xiaomilerde MHL desteği yok. kablolu aktarım yapamazsınız. Kablosuz aktarım yaptırabilirsiniz..

Oyla: Çözüm

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Xiaomilerde MHL desteği yok. kablolu aktarım yapamazsınız. Kablosuz aktarım yaptırabilirsiniz..
Ben mi stick üzerinden görüntüyü yansitmayi çözdüm hakikaten güzel bir olay bu yansıtma kullandıkça kullanım alanları kesfediyorsunuz o dahada güzel

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ben mi stick üzerinden görüntüyü yansitmayi çözdüm hakikaten güzel bir olay bu yansıtma kullandıkça kullanım alanları kesfediyorsunuz o dahada güzel
Evet kablosuz aktarım destekleyen tüm cihazlara tvler dahil aktarım yapar ama milisaniyede olsa gecikme yaşanır.

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Nasıl yaptınız hocam.
Cihaz ekranını direkt yansıtma çözemedim hocam ama Netflix olsun Spotify olsun YouTube olsun kısacası aynı hesapta olan tüm ürünleriniz TV karsisindayken bir tuşla mi stickden devam ediyor Google TV uygulamasını açarsanız mükemmel bir kumandaniz ve klavyeniz oluyor gerisi kişisel kullanim

Oyla:

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Cihaz ekranını direkt yansıtma çözemedim hocam ama Netflix olsun Spotify olsun YouTube olsun kısacası aynı hesapta olan tüm ürünleriniz TV karsisindayken bir tuşla mi stickden devam ediyor Google TV uygulamasını açarsanız mükemmel bir kumandaniz ve klavyeniz oluyor gerisi kişisel kullanim
Anladım hocam yansıtms için ben marketden bir tane uygulama yükledim ama pek memnun kalamadım çok gecikmeli cevap veriyordu

Oyla:
Üst Alt