Yardım K50 Gaming Brick Oldu

furkanekinc21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
poco f4 gt
Konular
1
Mi Flash Tool ile reset atınca atlltaki seçenekleri yanlış seçtim, cihaz yazılımı full aldı fakat miui yazısında kaldı. Tekrar yazılım atmak istediğimde cihazın bootloader kilitlendiğini farkettim. Bootloader kilidi açıktı yazılım atmadan önce, içinde şuan kullanılan mi hesabını biliyorum ama bootloader kilidinin açıldığı hesabı bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı

Not: Cihaz Bootloader'a giriyor ama redmi yazısında resetliyor.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
152
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Konu başlığınızı ve mesajınızı düzenledim, bundan sonraki süreçte uyarı puanı almamak ve hesabınızın kısıtlanmasıyla karşılaşmamak için lütfen Forum Kuralları nı inceleyiniz. Sms onayı yapmanız halinde açtığınız konuları sizde düzenleyebilirsiniz.

furkanekinc21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
poco f4 gt
Konular
1
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Konu başlığınızı ve mesajınızı düzenledim, bundan sonraki süreçte uyarı puanı almamak ve hesabınızın kısıtlanmasıyla karşılaşmamak için lütfen Forum Kuralları nı inceleyiniz. Sms onayı yapmanız halinde açtığınız konuları sizde düzenleyebilirsini
kusura bakmayın yeni açtım hesabı kuralları bilmiyordum

melihababat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meliha Babat
Cihazım
K50 Gaming
Konular
0
Mi Flash Tool ile reset atınca atlltaki seçenekleri yanlış seçtim, cihaz yazılımı full aldı fakat miui yazısında kaldı. Tekrar yazılım atmak istediğimde cihazın bootloader kilitlendiğini farkettim. Bootloader kilidi açıktı yazılım atmadan önce, içinde şuan kullanılan mi hesabını biliyorum ama bootloader kilidinin açıldığı hesabı bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı

Not: Cihaz Bootloader'a giriyor ama redmi yazısında resetliyor.
Merhaba hocam şu an aynı durumu yaşıyorum. Siz bir çözüm buldunuz mu acaba?

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt