Yardım K30 PRO Yavaş Şarj Şarj olmama Sorunu.

haqqus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
4x
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bozuk türkçemi için özür dilerim mobilden yazıyorum.
1-2 hafta önce yurtdışı poco f2 pro aldım 8/256 sıfır aldım. Üzerinde 33w şarj aleti var. Bu zamana kadar bir sıkıntım yoktu. Birdenbire cihaz şarj almamaya başladı.yani yavaş şarj oluyor Cihazı şarja taktığımda hızlı şarj ikonu çıkmıyor ampere programı ile baktığımda 100ma 200ma şarj aldığını görünüyorum. Aynı şarj aletini mi 6 telefonum taktığım zaman. 2500 3500ma arası değerler alıyorum. Üç farklı orjinal şarj aleti ve şarj başlığı denedim. Şarj aleti de bir problem yok cihaz için üretilmiş neredeyse bir tür romları attım Çin dahil. Format data yaptım bütün verileri sildim. Sorun yazılımda değil. Tek şüphelendiğim, yarım yamalak çalışan slink 20000mah power bank'a takmıştım acaba cihaza omu zarar verdi. Birkaç telefoncuya sordum. Şarj entegresi değişecek dediler. Şarj bordu cihazın sadece aliexpress de var 270 TL civarı. Sizce alsam taksam düzelir mi? Bu arada geceden sabaha yüzde yüz olmuş. Kullandım sabah 10 dan öğlen 4 e yüzde 30 şarj gitmiş yani batarya sağlam.
Kapalı modda şarj edince ekrana şarj işareti çıkıyor geri gidiyor.
Bazen de büyük dosya vs aktarırken PC den kesiliyor tekrar bağlanıyor. Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama tavsiyelerinizi bekliyorum. Şarj bordu alsam düzelme şansı var mı? 270tl çöpe atmayalım.

duran18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
duran
Cihazım
k30
Konular
2
Aldigin linki paylasirmisin ustad bende de benzer problem var bi saticidan aldim bozuk cikti.

Oyla:

erysngl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Poco F2 PRO
Meslek
Sağlık Personeli
Konular
4
bende de aynı problem var Türkiye de sarj soketini bulan var mı? yoksa yurt dışından hangi satıcıdan aldınız?

Oyla:
Üst Alt