Soru K20pro Global 12.0.3 kamera ve Google uygulamaları

hllyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Gm8
Konular
11
Merhaba arkadaşlar ben k20pro aldım bi kaç gün önce üzerinde mi room 20.1.9 vardı ve global 12.0.3 e geçtim herşey sorunsuz gibi şimdilik pek gözüme çarpan bişey olmadı ama global 12.0.3 te beğenmediklerim şöyle

Arama ve Mesaj uygulamaları Google kişiler ve Mesajlar (galiba rom değiştirmeden stok uygulamaları kullanamıyoruz)

Kamerada 12.0.3 te vlog modu yok klon diye bi mod gelmiş

Size sorum Xiaominin Mesaj ve arama uygulamalarını kullanacağım, kamerasında vlog ve klon bulunan sorunsuz stabil bir rom varmı bildiğiniz? + Bide uzun pozlama modu varmı :)

BerkaySengü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
3
Eu beta kullanıyorum ben dediğiniz hersey var memnunum

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
global rom harici tüm customlarda ufak tefekte olsa illaki sorunlar bulunuyor. hatta global stabilde bile hala bug lar var. ille custom rom kullanacaksanız en mantıklı görünen eu stabil romdur. istediğiniz özellikler içerisinde mevcut.

Oyla:

bilgehnbilge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
V12.0.1.0.QFKEUXM Avrupa Global kullanıyorum. Kamera uygulamasına mod yapabilmek için dün bir magisk modülü kurdum. Şu an için gayet memnunum. Vlog, Uzun pozlama, Ön ve Arka kamera ile aynı anda video çekme gibi özelliklerini kullanabiliyorum. Denemesi biraz riskli olabilir. Bazı romlarda Kamera uygulamasını tamamen bozabiliyor. Uygulama açılmıyor. Titanium backupla yedek almak belki çözüm olabilir. XDA'daki konunun linkini buraya bıraktım. Ben Global için olanı kurdum

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Merhaba arkadaşlar ben k20pro aldım bi kaç gün önce üzerinde mi room 20.1.9 vardı ve global 12.0.3 e geçtim herşey sorunsuz gibi şimdilik pek gözüme çarpan bişey olmadı ama global 12.0.3 te beğenmediklerim şöyle

Arama ve Mesaj uygulamaları Google kişiler ve Mesajlar (galiba rom değiştirmeden stok uygulamaları kullanamıyoruz)

Kamerada 12.0.3 te vlog modu yok klon diye bi mod gelmiş

Size sorum Xiaominin Mesaj ve arama uygulamalarını kullanacağım, kamerasında vlog ve klon bulunan sorunsuz stabil bir rom varmı bildiğiniz? + Bide uzun pozlama modu varmı :)
Eu 12.0.4 kurun + magiskten miui 12 camera mod 4.3 modülünü kurarsanız istedikleriniz olur.

Oyla:
Üst Alt