Yardım K20 pro volte sorunu

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stabil v10.3.2.0
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Volteyi bir türlü aktif edemiyorum yardımcı olabilecek birisi varmı? Global stabil sürümdeyim normalde kullanıyordum ama rom değiştirdikten sonra volte simgesi çıkmamaya başladı, bende bundan ötürü global stabil sürüme döndüm ve hala simge çıkmıyor.(*#*#86383#*#* koduyla disabled yaptım ayarlar kısmındanda aktif yaptım hala simge yok)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Açık hocam belirttiğim gibi romdan önce kullanıyordum. Halbuki daha öncede çok rom değiştirmiştim bu durum olmamıştı.
Rom'sal bir sıkıntı olabilir hocam. Bende de çalışmıyor Extended UI'deyim mesela. Yada MiuiMix'de çalışmamıştı ama Globalde çalısıyordu rom değiştirin isterseniz.

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Rom'sal bir sıkıntı olabilir hocam. Bende de çalışmıyor Extended UI'deyim mesela. Yada MiuiMix'de çalışmamıştı ama Globalde çalısıyordu rom değiştirin isterseniz.
Bu romu bir kez daha kurdum belki hatalı olmuştur diye ama sonuç değişmedi ilginç. Teşekkür ederim hocam bir de sormak istediğim aklıma takılan birşey daha var arama kısmında call recording özelliği globalde varmıydı? Şuan bende yok nedense daha önceden vardı diye aklımda kalmış, ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bu romu bir kez daha kurdum belki hatalı olmuştur diye ama sonuç değişmedi ilginç. Teşekkür ederim hocam bir de sormak istediğim aklıma takılan birşey daha var arama kısmında call recording özelliği globalde varmıydı? Şuan bende yok nedense daha önceden vardı diye aklımda kalmış, ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?
K20 Pro'da google arama vardı yanlış bilmiyorsam, google arama varsa yoktur hocam.

Oyla:

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
Aynı işlemi i tekrardan yapınca düzeldi yani destekleyen bir telefonda volteyi açın

Oyla:
Üst Alt