Çözüldü K20 PRO Telefonum Açılmıyor

Ebb47

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebrar
Cihazım
K 20 pro
Konular
1
Herkese merhaba arkadaşlar k20 pro teleonum ÖLDÜ lutfen yardim edin.
Dun gece sarjini bitti ve bi kaç kere daha açmaya çalıştım sarji iyice bittikten sonra kalibrasyon amacıyla sarja taktim ama sabah uyandığımda telefonum açılmiyor herhangi bir tepki vermiyor sadece kameranin oldugu yerdeki bildirim ışığı yanıyor ama telefon açılmıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum lutfen yardimci olun karantinadan dolayi servis vs.de götüremiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güç tuşuna bastigimda ekranda bir tepki yok sadece bildirim ışığım yaniyor o kadar

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Herkese merhaba arkadaşlar k20 pro teleonum ÖLDÜ lutfen yardim edin.
Dun gece sarjini bitti ve bi kaç kere daha açmaya çalıştım sarji iyice bittikten sonra kalibrasyon amacıyla sarja taktim ama sabah uyandığımda telefonum açılmiyor herhangi bir tepki vermiyor sadece kameranin oldugu yerdeki bildirim ışığı yanıyor ama telefon açılmıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum lutfen yardimci olun karantinadan dolayi servis vs.de götüremiyorum.

Telefonda herhangi bir işlem yaptınız mı bundan önce. Özellikle root destekli uygulamalar ile işlem yapıldı mı? Bu pil akım kesme uygulaması olabilir ya da farklı bir şey
Telefon şarjda kaç dk'dır duruyor

Oyla:

Ebb47

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebrar
Cihazım
K 20 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video da ektedir arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinirim gerçekten

Ekli dosyalar

• 20200411_114050.mp4
    10,5 MB · Görüntüleme: 36
Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Telefonu kapattiginizdan emin olduktan sonra ses kisma tusu ve guc tusuna birlikte basarak fastboot modunu acmayi denermisiniz.

Oyla:

Ebb47

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebrar
Cihazım
K 20 pro
Konular
1
Telefonda herhangi bir işlem yaptınız mı bundan önce. Özellikle root destekli uygulamalar ile işlem yapıldı mı? Bu pil akım kesme uygulaması olabilir ya da farklı bir şey
Telefon şarjda kaç dk'dır duruyor
Hocam telefon spot rootlu 2 aylık. Rootlu uygulama ile herhangi bi islem yapmadim antutu testi vs ile sarji bitirdim ve sarj testi yaptim o kadar. Sarja takmadan once acmayi deneyince mi yazisi ekranda beliriyordu sarja taktiktan sonra sarj oluyor işareti çıktı sabah uyaninca telefon acilmadi sarj oluyor logosu 1 kere gözüktü boş batarya olarak bi daha gözükmedi

Oyla:

Ebb47

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebrar
Cihazım
K 20 pro
Konular
1
Telefonu kapattiginizdan emin olduktan sonra ses kisma tusu ve guc tusuna birlikte basarak fastboot modunu acmayi denermisiniz.
Defalarca denedim hocam maalesef tepki vermiyor yine ayni bildirim ışığı yaniyor sadece recovery moda sokmaya calistim yada download moda ama basarisiz oldum

Oyla:

Ebb47

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebrar
Cihazım
K 20 pro
Konular
1
Telefon kaç saattir şarjda?
8 saat civari sarjda kaldi hocam evde 4 5 farkli adaptor ve kabloyla (hizli sarj eski tip adaptor) denedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Download mdoa da almayi denedim ses acma güç tusuna basip bilgisayara kabloyla bagladim ama herhangi bir tepki yine yok sizce ne yapabilirim çok canım sıkıldı gerçekten

Son düzenleme:
Oyla:

Ebb47

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ebrar
Cihazım
K 20 pro
Konular
1
Arkadaşlar sorunu çözdüm başına gelen olursa baksi.n fön makinesiyle isitip gomlek yakasinda olan jelatinler yada postitlerin ustunde olduğu plastik(ben onu kullandım) yardimiyla arka kapagi açtım vidalari söktüm amacim olan batarya bağlantısını çıkarıp takicaktim ama cok ilginç bir şekilde açınca gördüm ki kendisi çıkmış ve daha da ilginç olan şey şudur ki telefonu bataryasini kalibre edeceğimzamana denk gelmesi ve sarjim yuzde 0 ken yakalanmam! ! ! Sarj almamasinin diger sebebi telefonun kendini herhangi bir akim kaçağından koruması. (Kapaktan sonra nfcnin oldugu kisimida söktüm yalniz yapicak olanlar çok ama cok hassas olmalıki nfcye zarar vermesin) sarja taktim duzeldi ve ayni sekilde vidalari kapadim kapagimi kapattim %100 odluktan sonra sorunsuz kullaniyorum geri fon makinasiyla isitip yapistirmadim çünkü kvk yetkilisi arkadasim onun kendi kendini emip yapıştırcagini soyledi(eğer cift tarafli bandi keserek telefonun arka kapagini cikarmadiysaniz burasi önemli) herkese yardimlari icin cok tesekkur ederim iyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt