Yardım k20 pro şebeke bağlantısının kesilmesi

ahmetsl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi 6
Konular
6
Merhaba. Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. K20 pro kullanıcısıyım. Imei attırdıktan sonra cihazımda şebeke kesilme sorunu baş göstermeye başladı. Durduk yere rastgele zamanlarda şebeke ile bağlantım kopup geri geliyor.Arayanlar bana çoğu zaman ulaşamıyor. Daha önce bu sorunla ilgili çok konu açılmış fakat miui güncellemesi ile durumun düzeldiği belirtilmiş. Telefona rom yüklemekten ilerisi denememiş bir insanım. Bu sorunun çözümünde birisi bana detaylı yardımcı olabilirse çok makbule geçer. miui 12 IV12.0.3.0.qfkcnxm I (stable) yüklü durumda.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Merhaba. Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. K20 pro kullanıcısıyım. Imei attırdıktan sonra cihazımda şebeke kesilme sorunu baş göstermeye başladı. Durduk yere rastgele zamanlarda şebeke ile bağlantım kopup geri geliyor.Arayanlar bana çoğu zaman ulaşamıyor. Daha önce bu sorunla ilgili çok konu açılmış fakat miui güncellemesi ile durumun düzeldiği belirtilmiş. Telefona rom yüklemekten ilerisi denememiş bir insanım. Bu sorunun çözümünde birisi bana detaylı yardımcı olabilirse çok makbule geçer. miui 12 IV12.0.3.0.qfkcnxm I (stable) yüklü durumda.
Sorun hatalı imei işleminden kaynaklanıyor. Maalesef telefoncuyum diye geçinen çoğu kişi ezbere ve yanlış repair yaparak kullanıcıların bu sıkıntıyı yaşamasına sebep oluyor. Tavsiyem işin ehli birine yeniden repair işlemi yaptırın

Oyla:

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
9
Kendin de IMEI atabilirsin sağlam Qcn bul onunla IMEI at kopmaz

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
İşin ehline yaptırın bu işleri hocam. Yoksa sorun yaşarsın hep.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek