Rom K20 pro Rom önerisi lütfen yardım

TheNeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
2
Arkadaşlar k20 pro cihazım için rom önerisi istiyorum. Mevcut kullandığım rom miui 10- 10.3.17.0 PFKCNXM sanırım çin romu ama türkçe.
Romda değişik sıkıntılar var bazen ahizeden ses gitmiyor veya gelmiyor telefon kapalıyken arka plandan youtube benzeri uygulamalardan durup dururken sesler geliyor
ve güncellenmiyor. Güncelleme yapabileceğim stabil düzgün bir rom önerisi istiyorum yardım lütfen (mümkünse android 10)

Ekli dosyalar

• 73023169_2318266655153038_220859660880576512_n.png
    73023169_2318266655153038_220859660880576512_n.png
    123,1 KB · Görüntüleme: 21

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Valla dostum aynı romu kullanıyorum hatta bu gün 9.10.24 de yükselttim dediğin hiçbir sıkıntıyı yaşamadım aynı cihazı kullaniyoruz

TheNeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
2
Valla dostum aynı romu kullanıyorum hatta bu gün 9.10.24 de yükselttim dediğin hiçbir sıkıntıyı yaşamadım aynı cihazı kullaniyoruz
kardeş bende mesela sistem güncellemesine tıklayınca güncel veya bir sunucu sorunu var diye hata veriyor. bu romda güncelleme yapamıyorum . bilmiyorum benim başıma gelenler bunlar arka planda uygulama kaldığında telefonun ekran kapalıyken arada sırada video sesi geliyor durup dururken ve diğer sorunlar

Furkansss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi maç 2
Konular
1
kardeş bende mesela sistem güncellemesine tıklayınca güncel veya bir sunucu sorunu var diye hata veriyor. bu romda güncelleme yapamıyorum . bilmiyorum benim başıma gelenler bunlar arka planda uygulama kaldığında telefonun ekran kapalıyken arada sırada video sesi geliyor durup dururken ve diğer sorunlar
Aynı romu kullaniyorum Hocam bende de volte açılmıyor ve biri arayınca pubgde ses arama bitene kadar gelmiyor bendede güncelleme gelmiyor şuan global romu var mi k20 pro için a

TheNeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
2
Aynı romu kullaniyorum Hocam bende de volte açılmıyor ve biri arayınca pubgde ses arama bitene kadar gelmiyor bendede güncelleme gelmiyor şuan global romu var mi k20 pro için a
valla kardeşim konuyu açma amacımda bu zaten belki global doğru düzgün rom önerisi olan olur diye :)

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
valla kardeşim konuyu açma amacımda bu zaten belki global doğru düzgün rom önerisi olan olur diye :)

bu konudaki işlemleri yaparak k20 pro cihazıma mi 9t pro romu yükledim sorunsuz kullanıyorum otomatik güncelleme geldiğinde sıkıntısız güncelleniyor.

TheNeo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
2

bu konudaki işlemleri yaparak k20 pro cihazıma mi 9t pro romu yükledim sorunsuz kullanıyorum otomatik güncelleme geldiğinde sıkıntısız güncelleniyor.
peki bizim kullandığımız sürümün üzerine kurulabiliyormu birde bu gönderdiğin rom android 9 galiba otomatik güncelleme ile android 10 güncellemesi aldımı cihazınız

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
peki bizim kullandığımız sürümün üzerine kurulabiliyormu birde bu gönderdiğin rom android 9 galiba otomatik güncelleme ile android 10 güncellemesi aldımı cihazınız

globalde henüz android 10 otadan verilmedi isterseniz forumda konusu var stabil yazıyor fakat değil. global sürüm çıktığında otadan (otomatik) güncellenebiliyor. diğer adımlar için konuyu inceleyin. benim cihazımda da çin romu vardı konudaki Avrupa rom kurdum EUXM olan otomatik güncelleme ile ufak güvenlik yamaları yaptı okadar. sürümünüz android 9 ise bir sorun olacağını sanmıyorum 10dan 9a düşerken oluyor genelde sorun.

Üst Alt