Yardım K20 Pro Rom Atınca Ayarların Gitmesi

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Merhaba, cihaza her rom atmamızda her şeyin gitmesi şart mıdır? Ayarlardan bir çok ayar yapıyorum rom attıktan sonra onların gitmemesi için ne yapmalyıız? Resimleri müzikleri vs bilgisayara yedekleyip tekrar atabiliyoruz ama ayarlarda o kadar yaptığımız ayarı tekrar tekrar ayarlamak can sıkıcı oluyor.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Uygulamaları yedekleyebiliyorsunuz. Yedeklediğiniz uygulamaların ayarlarıda yedekleniyor. Bunun için root ve titanium Backup pro vb programlar gerekli.

Ama telefon ayarlarından bahsediyorsanız, bildiğim kadarıyla çözümü yok.

Oyla:

pesimist27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Uygulamaları yedekleyebiliyorsunuz. Yedeklediğiniz uygulamaların ayarlarıda yedekleniyor. Bunun için root ve titanium Backup pro vb programlar gerekli.

Ama telefon ayarlarından bahsediyorsanız, bildiğim kadarıyla çözümü yok.

Evet telefon ayarlarından bahsetmiştim çünkü uygulama ayarı çok yoktur veya olsa bile bilindik 1-2 ayar oluyor. Ama telefon ayarı çok fazla oluyor ve her romdan sonra girip bakmak can sıkıcı olacak galiba global roma geçmem lazım ki otomatik güncelleme sonrası da ayarlar gitmez galiba

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ek olarak
Mi Hesabı/Mi Bulut/Ana Ekran Yedekleme bölümünü kullanarak tüm ayarlarınızı geri yükleyebilirsiniz hocam :)

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Evet telefon ayarlarından bahsetmiştim çünkü uygulama ayarı çok yoktur veya olsa bile bilindik 1-2 ayar oluyor. Ama telefon ayarı çok fazla oluyor ve her romdan sonra girip bakmak can sıkıcı olacak galiba global roma geçmem lazım ki otomatik güncelleme sonrası da ayarlar gitmez galiba
Eğer twrp den wipe işlemi yapmazsanız ve sadece güncellleme amaçlı rom yüklerseniz verileriniz silinmez. Bu ota içinde geçerli custom olarak twrp üzerinden yüklenen güncellemeler içinde geçerli

Oyla:
Üst Alt