Yardım K20 Pro recovery kurunca bootloopa düşüyor

AceTeq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talip Öztürk
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Her zamanki gibi yeni çıkan bir ROM'u denemek için Fastboot üzerinden en son TWRP kurdum ve ardından OrangeFox yükledim. ve yeniden başlattığımda sürekli MI logosu kapanıp açıldı. Magisk kurdum olmadı, "no-verity-OPT-encrypt-6.1" kurdum yine açılmadı. OrangeFox'tan oluyordur dedim, TWRP'de de aynısı oldu. Cihaz ekran kilidini kaldırdım, yine olmadı. En son Mi Flash ile "Save user data" yapıp kurtardım. Daha önce 1 milyar kez yaptığım iş bu sefer olmadı, ne oldu da kuramadım bir fikri olan var mı?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
indirdiğiniz dosya eksik inmiş olabilir belki. tekrar indirip yada başka bir sürümü indirip deneyin hocam. twrp 3.7 sürümü çıktı hatta ona bakın

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Her zamanki gibi yeni çıkan bir ROM'u denemek için Fastboot üzerinden en son TWRP kurdum ve ardından OrangeFox yükledim. ve yeniden başlattığımda sürekli MI logosu kapanıp açıldı. Magisk kurdum olmadı, "no-verity-OPT-encrypt-6.1" kurdum yine açılmadı. OrangeFox'tan oluyordur dedim, TWRP'de de aynısı oldu. Cihaz ekran kilidini kaldırdım, yine olmadı. En son Mi Flash ile "Save user data" yapıp kurtardım. Daha önce 1 milyar kez yaptığım iş bu sefer olmadı, ne oldu da kuramadım bir fikri olan var mı?
Kurulum yaptığınız romun adımlarını doğru uyguladığınızdan emin olun hocam. Ayrıca romun istediği dosya biçimini kullanmıyor olabilirsiniz.

Üst Alt