Yardım K20 Pro Parmak izi sorunu

cenk5885

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Meslek
Yönetici
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hindistan Rom
Telefon Modeli
K20 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba yakin bir zamnanda k20 pro ekran kirildigi icin değişim yaptırdım orjinali ile herşey normal stabil ama parmak izinde sikinti yaşıyorum rom değiştim yine aynı parmak izini kayıt ediyorum bazen çok iyi açıyor bazen hiç açmıyor aod de hic açmıyor sorun nerede olabilir ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar merhaba yakin bir zamnanda k20 pro ekran kirildigi icin değişim yaptırdım orjinali ile herşey normal stabil ama parmak izinde sikinti yaşıyorum rom değiştim yine aynı parmak izini kayıt ediyorum bazen çok iyi açıyor bazen hiç açmıyor aod de hic açmıyor sorun nerede olabilir ?
Ekrandan parmak izi okuyuculu cihazlarda ekran değişim sonrası bu şikayetler forumda bir çok kullanıcı tarafından yaşanmış.Rom değişikliği ile çözülmediyse sorun donanımsal.Sensör tam oturtulamamış vs olabilir.

Son düzenleme:
Oyla:

cenk5885

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Meslek
Yönetici
Konular
10
Arkadaşlar merhaba yakin bir zamanda k20 pro ekranini değiştim orjinali ile herşey normal stabil ama parmak izinde sikinti yaşıyorum rom değiştim yine aynı parmak izini kayıt ediyorum bazen çok iyi açıyor bazen hiç açmıyor aod de hic açmıyor sorun nerede olabilir ?
Ekrandan parmak izi okuyuculu cihazlarda ekran değişim sonrası bu şikayetler forumda bir çok kullanıcı tarafından yaşanmış.Rom değişikliği ile çözülmediyse sorun donanımsal.Sensör tam oturtulamamış vs olabilir.
Tesekkur ederim peki ekrani tekrardan acmak ne kadar sakincali olur tekrar yerine oturtmak ne kadar saglikli ekrani tekrardan oynatmak mantikli olur mu ?

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Tesekkur ederim peki ekrani tekrardan acmak ne kadar sakincali olur tekrar yerine oturtmak ne kadar saglikli ekrani tekrardan oynatmak mantikli olur mu ?
Siz müdahale etmeyin işi bilen birine götürün

Oyla:
Üst Alt