Yardım K20 pro/Mi9T Pro

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bunu indirin rardan çıkarıp adını k20pro.img yapıp ikinci linkteki indirin dediğim dosyanın içine atın

Sonrada bunu indirin

Otomatik kurucuyu çalıştırmadan
Fastboot
Usbwin. Vs dosyaların olduğu yere ilk linkteki twrpnin adını k20pro.img yapıp içine taşıdığınızi farz diyorum.
Klasör içinde iken dosya yolunu gösteren yere CMD yazıp enter yapın komut defteri açılır
Cihazın usb ayıklama modu açık şekilde pcye normal açık şekilde bağlayıp CMD ekranına
"Adb devices" enter yapın cihaz ekranında soru sorar onaylayın.
Sonrasında
" Adb reboot bootloader" yazın cihaz kapanıp fastboot moduna geçecektir.
" Fastboot devices" enter
Sonrasında
" Fastboot flash recovery k20pro.img" enter
İşlemler bitince

"fastboot boot recovery.img" enter yazın twrp açılır hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazda kilit vs varsa kaldırın işlemleri yapmadan twrp açılınca geriye magisk flashlamak kalıyor sadece hocam

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Bunu indirin rardan çıkarıp adını k20pro.img yapıp ikinci linkteki indirin dediğim dosyanın içine atın

Sonrada bunu indirin

Otomatik kurucuyu çalıştırmadan
Fastboot
Usbwin. Vs dosyaların olduğu yere ilk linkteki twrpnin adını k20pro.img yapıp içine taşıdığınızi farz diyorum.
Klasör içinde iken dosya yolunu gösteren yere CMD yazıp enter yapın komut defteri açılır
Cihazın usb ayıklama modu açık şekilde pcye normal açık şekilde bağlayıp CMD ekranına
"Adb devices" enter yapın cihaz ekranında soru sorar onaylayın.
Sonrasında
" Adb reboot bootloader" yazın cihaz kapanıp fastboot moduna geçecektir.
" Fastboot devices" enter
Sonrasında
" Fastboot flash recovery k20pro.img" enter
İşlemler bitince

"fastboot boot recovery.img" enter yazın twrp açılır hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazda kilit vs varsa kaldırın işlemleri yapmadan twrp açılınca geriye magisk flashlamak kalıyor sadece hocam
Çok teşekkür ederim hocam deneyeceğim İnş yedek aldıktan sonra

fatihuzel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
Hocalarım bir kaç ay önce laptop yardımı ile miui 12.5 a geçtim zar zor yedek almıştım ve ne yaptım sa Orange fox ve magisk yükleyemedim en son sürüm Orange fox ta yüklemeye çalıştım yine nafile yani şu an ki romdan hiç memnun kalmadım müzik dinliyorum ekran kilidinde kesinlikle müzik uygulaması kontrolleri vs yok gözükmüyor ondan sonra youtube ta takılırken pil saat vs gözükmüyor halbuki tam ekran açmadım velhasıl india sürümüne geçmek istiyorum ama Orange yada twrp olmadığı için nasıl yapacağımı bilmiyorum mümkünse fastboot modunda laptop ile geçebileceğim india 12.5 varmı yardım edin lütfen MIUI 12.5 - Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable

Hocalarım bir kaç ay önce laptop yardımı ile miui 12.5 a geçtim zar zor yedek almıştım ve ne yaptım sa Orange fox ve magisk yükleyemedim en son sürüm Orange fox ta yüklemeye çalıştım yine nafile yani şu an ki romdan hiç memnun kalmadım müzik dinliyorum ekran kilidinde kesinlikle müzik uygulaması kontrolleri vs yok gözükmüyor ondan sonra youtube ta takılırken pil saat vs gözükmüyor halbuki tam ekran açmadım velhasıl india sürümüne geçmek istiyorum ama Orange yada twrp olmadığı için nasıl yapacağımı bilmiyorum mümkünse fastboot modunda laptop ile geçebileceğim india 12.5 varmı yardım edin lütfen MIUI 12.5 - Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable
Bu romda temalarla mesaj ve arama bölümü değişiyormu aramalarda ses kaydı varmı

Üst Alt