Yardım K20 pro/Mi9T Pro

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
Hocalarım bir kaç ay önce laptop yardımı ile miui 12.5 a geçtim zar zor yedek almıştım ve ne yaptım sa Orange fox ve magisk yükleyemedim en son sürüm Orange fox ta yüklemeye çalıştım yine nafile yani şu an ki romdan hiç memnun kalmadım müzik dinliyorum ekran kilidinde kesinlikle müzik uygulaması kontrolleri vs yok gözükmüyor ondan sonra youtube ta takılırken pil saat vs gözükmüyor halbuki tam ekran açmadım velhasıl india sürümüne geçmek istiyorum ama Orange yada twrp olmadığı için nasıl yapacağımı bilmiyorum mümkünse fastboot modunda laptop ile geçebileceğim india 12.5 varmı yardım edin lütfen MIUI 12.5 - Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-04-15-57-51-418_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-01-04-15-57-51-418_com.android.settings.jpg
    239,1 KB · Görüntüleme: 10

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocalarım bir kaç ay önce laptop yardımı ile miui 12.5 a geçtim zar zor yedek almıştım ve ne yaptım sa Orange fox ve magisk yükleyemedim en son sürüm Orange fox ta yüklemeye çalıştım yine nafile yani şu an ki romdan hiç memnun kalmadım müzik dinliyorum ekran kilidinde kesinlikle müzik uygulaması kontrolleri vs yok gözükmüyor ondan sonra youtube ta takılırken pil saat vs gözükmüyor halbuki tam ekran açmadım velhasıl india sürümüne geçmek istiyorum ama Orange yada twrp olmadığı için nasıl yapacağımı bilmiyorum mümkünse fastboot modunda laptop ile geçebileceğim india 12.5 varmı yardım edin lütfen MIUI 12.5 - Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable
Cihazin boot kilidi açık mı hocam?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mi flash tool hata vermemesi gerek kurulumda.
Bu arada mi flash tool ve kurulacak stock rom c de olmalı klasör adında boşluk ve Türkçe karakter olmamalı

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi flash tool hata vermemesi gerek kurulumda.
Bu arada mi flash tool ve kurulacak stock rom c de olmalı klasör adında boşluk ve Türkçe karakter olmamalı
Hepsini yapmıştım zaten ama bir türlü magisk twrp vs yükleyemedim şu an twrp ve magisk olmadan kullanıyorum telefonu ve konuda verdiğim link teki india romuna geçmek istiyorum ama Fastboot linki yokmus bulamadım

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bide romu zipten çıkardığıniza dikkat edin hocam genelde tar uzantısı ile sıkıştırıyorlar az daha az boyutta olması için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hepsini yapmıştım zaten ama bir türlü magisk twrp vs yükleyemedim şu an twrp ve magisk olmadan kullanıyorum telefonu ve konuda verdiğim link teki india romuna geçmek istiyorum ama Fastboot linki yokmus bulamadım
Cihazın ayarlar kısmından tam sürüm linki atın size uyumlu twrp linki atayım hocam

bilalcertel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
K20 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bide romu zipten çıkardığıniza dikkat edin hocam genelde tar uzantısı ile sıkıştırıyorlar az daha az boyutta olması için

Cihazın ayarlar kısmından tam sürüm linki atın size uyumlu twrp linki atayım hocam
Buyrun hocam cihazım şu an bu sürümde

Ekli dosyalar

• IMG_20220104_163516.jpg
    IMG_20220104_163516.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 7

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Buyrun hocam cihazım şu an bu sürümde
Cihazın USB ayıklama modu açık mı hocam size yardımcı olacağım işlemler tamam olana kadar

Minimal adb dosyaları var mı pcde?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular