Yardım K20 Pro/Mi9T Pro Batarya Değişimi

zafermtl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Konular
2
Bende 2 ay önce deji bp40 almıştım 3 gün önce taktırmak nasip oldu. Telefonda miui 12.5.2 global stabil sürüm yüklü.
İlk batarya değişimim oldu 2019 kasımdan bu zamana kadar kullandım. Öncesinde %20 de kapanıyodu. Günde 2-3 kez şarj ediyordum herhangi bir bataryada şişme olmadı.
Değişimden sonra eskiye nazaran daha iyi öyle %20 altına düşünce hemen kapanma yapmıyor. Turbo şarj ile şarj oluyor. Ama yinede orjinal batarya gibi değil çok büyük beklentiye girmemek lazım en azından oyun oynamıyorsan günü çıkarır belki ilerleyen zamanlarda kullanım süresi artabilir. Şuan için alternatif batarya bulunmadığı için bunu tavsiye edebilirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-14-10-16-49-357_com.digibites.accubattery.jpg
    Screenshot_2024-06-14-10-16-49-357_com.digibites.accubattery.jpg
    583,5 KB · Görüntüleme: 7

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
6
Bende 2 ay önce deji bp40 almıştım 3 gün önce taktırmak nasip oldu. Telefonda miui 12.5.2 global stabil sürüm yüklü.
İlk batarya değişimim oldu 2019 kasımdan bu zamana kadar kullandım. Öncesinde %20 de kapanıyodu. Günde 2-3 kez şarj ediyordum herhangi bir bataryada şişme olmadı.
Değişimden sonra eskiye nazaran daha iyi öyle %20 altına düşünce hemen kapanma yapmıyor. Turbo şarj ile şarj oluyor. Ama yinede orjinal batarya gibi değil çok büyük beklentiye girmemek lazım en azından oyun oynamıyorsan günü çıkarır belki ilerleyen zamanlarda kullanım süresi artabilir. Şuan için alternatif batarya bulunmadığı için bunu tavsiye edebilirim.
Ben memnunum. Öyle aman aman batarya ömrü yok ama eski bataryaya göre iyi. Telefonda miui 12.0.6 var

turquoise.blue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Konular
0
Deji kullanan arkadaşlar şarj yüzde 1-2 dolaylarındayken şarja takıp ve accubattery uygulamasının bildirim ekranında "Dolu, Ölçümlerin başlaması için şarjdan çıkarın" uyarısı alana kadar şarj ettikten sonra şarj kablosunu çıkarıp ortaya çıkan sağlık yüzdesine bakabilirmisiniz. Normalde yüzde 100 şarj yapıldığında dahi şarj olmaya devam ediyor batarya ve accubattery bu şarjın devamını gösteriyor. Tam sağlığı görmek için accubattery uyarı verene kadar şarj etmek gerekiyor.

Üst Alt