Çözüldü K20 Pro güncelleme sorunu ((çözüldü))

gopuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XİAOMİ
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Memur
Konular
3
Birde küçük harf kullanırsan çekeceğin video tadında izlenir :)
Teşekkür'ün büyük simgeleriyle belirtmek istedim bilirsiniz can sıkıcı bır durum yaşadım sevin gösterisi oalrak görünüz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

işlem bitsin hocam yine olmazsa başka bir yol önereceğim size. Bu arada telefon çin versiyonu mu global mi ve telefonun bootloader kilidini kapattınız mı?
Bu arada Şunu belirtiyim bootloader kilidi falan acmadım hatta wipeden her türlü silenek şeyileri sildim dataları yesleyip sildim kısacası telefonun beynini sildim ne imil gitti nede başka bişey tek sorun bana göre sorun değilde mi9t pro olrak görüyor artık telefonu k20 pro yerine ve sankı dasa stabil daha hızlı

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Teşekkür'ün büyük simgeleriyle belirtmek istedim bilirsiniz can sıkıcı bır durum yaşadım sevin gösterisi oalrak görünüz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Şunu belirtiyim bootloader kilidi falan acmadım hatta wipeden her türlü silenek şeyileri sildim dataları yesleyip sildim kısacası telefonun beynini sildim ne imil gitti nede başka bişey tek sorun bana göre sorun değilde mi9t pro olrak görüyor artık telefonu k20 pro yerine ve sankı dasa stabil daha hızlı
Son anlattığınız olayı, bl kilitsiz nasıl yaptığınızı bana bir tık daha detaylı anlatabilir misiniz hocam?

gopuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XİAOMİ
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Memur
Konular