Yardım K20 Pro Cihazım Hiç Bİr Şekilde Açılmıyor

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
arkadaşlar malesef root atmaya çalışım derken 1 haftalık cıhazım gittii mi flash toll ile rom attım ancak alltakı ayarladan botloaderi kapamısım cihaz fastboot ve recovery moddan başka bişeye girmıyor becase error hatası veriyor edl moduna almam gerekiyor ne yapıcam bilmıyorum yardımcı olabilecek varmıdır uzaktan bağlanıp para karşılıgında yapabilecek olan varsa onada hazırım

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Çin cihaza global rom yükleyip Bootloader Kilidi kapatıldığın dolayı bu hatayla karşılaştınız.
bootloader kilidini siz açtıysanız aynı hesapla fastboot tan bootloader kilidini açabilirsiniz. Yukarıda attığım konu işe yaramadı ise Zenex hocamla iletişime geçmelisiniz.

Oyla:

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
Çin cihaza global rom yükleyip Bootloader Kilidi kapatıldığın dolayı bu hatayla karşılaştınız.
bootloader kilidini siz açtıysanız aynı hesapla fastboot tan bootloader kilidini açabilirsiniz. Yukarıda attığım konu işe yaramadı ise Zenex hocamla iletişime geçmelisiniz.
bootloader kilidini aldıgım kısı açtı onunla irtibata geçip hesabına gırıp açma sansı varmıdır

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
bootloader kilidini aldıgım kısı açtı onunla irtibata geçip hesabına gırıp açma sansı varmıdır
Evet Bootloader Kilidini tekrar açıp Mi flash üzerinden yükleme yapabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt