Recovery Joyuse için çalışan Twrp, Pbrp ve Orangefox

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Merhaba arkadaşlar herkese bu sıralar pek aktif olamıyorum ancak sizlere şöyle bir güzellik yapıp joyuse için çalışan twrp , pbrp ve Orangefox sürümlerini bu konu altında vereceğim gerisi sizlere kalmış konularım arasından Rehber - Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root konusundan twrp yükleyip daha sonrasında bu pbrp ve Orangefox u zip olarak kurabilirsiniz veya zip dosyasının içinden recovery.img dosyasını alıp ADB fastboot ile yukardaki konuyu rehber alarak yükleyebilirsiniz twrp yükler gibi .

TWRP :

PBRP :

ORANGEFOX :

Bu recovery modlar ne işe yarar diye merak edenler için :
Root atma ( kök izni sağlama ) ( magisk yükleme )
Rom atma ( yazılım yükleme , güncelleme )
IMEI yedeği alma ( efs Back-Up )
IMEI geri dönüşü sağlama ( efs restore )
Cihazı sıfırlama ( format data )
Cihaz yedeği alma ( full Back-Up )
Dosya yöneticisi ( file manager )

Yararlı olabilecek diğer konularım ;

TWRP PBRP GİRMİYOR ANCAK CİHAZ AÇILIYOR İSE : Rehber - JOYUSE twrp ( PBRP ) girmiyor çözümü

PBRP ÜZERİNDEN ROM KURULUMU : Rehber - Joyuse ( twrp / prbrp ) rom kurulumu

EU ROM KURMA BASİT ANLATIM : Rehber - Eu rom kurma basitleştirilmiş anlatım

KURULU OLAN EU ROMU GUNCELLEME : Rom - Note 9 pro eu romu güncelleme

MiuiMİX 12 rom : MIUI 12 - JOYUSE MiuiMİX 12 Rom

DOLBY AUDİO KURMA : Rehber - Note 9 pro joyuse Dolby audio

YANLIZ JOYUSE CİHAZLAR İÇİNDİR

HEPSİ DENENMİŞ YÖNTEMLERDİR

Yapılan yanlışlıklardan ben ve forum sorumlu değildir dikkatli bir biçimde cihazınızın JOYUSE olduğunu göz önünde bulundurarak işlem yapınız

Son düzenleme:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba arkadaşlar herkese bu sıralar pek aktif olamıyorum ancak sizlere şöyle bir güzellik yapıp joyuse için çalışan twrp , pbrp ve Orangefox sürümlerini bu konu altında vereceğim gerisi sizlere kalmış konularım arasından Rehber - Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root konusundan twrp yükleyip daha sonrasında bu pbrp ve Orangefox u zip olarak kurabilirsiniz veya zip dosyasının içinden recovery.img dosyasını alıp ADB fastboot ile yukardaki konuyu rehber alarak yükleyebilirsiniz twrp yükler gibi .

TWRP :

PBRP :

ORANGEFOX :

Bu recovery modlar ne işe yarar diye merak edenler için :
Root atma ( kök izni sağlama ) ( magisk yükleme )
Rom atma ( yazılım yükleme , güncelleme )
IMEI yedeği alma ( efs Back-Up )
IMEI geri dönüşü sağlama ( efs restore )
Cihazı sıfırlama ( format data )
Cihaz yedeği alma ( full Back-Up )
Dosya yöneticisi ( file manager )

Yararlı olabilecek diğer konularım ;

TWRP PBRP GİRMİYOR ANCAK CİHAZ AÇILIYOR İSE : Rehber - JOYUSE twrp ( PBRP ) girmiyor çözümü

PBRP ÜZERİNDEN ROM KURULUMU : Rehber - Joyuse ( twrp / prbrp ) rom kurulumu

EU ROM KURMA BASİT ANLATIM : Rehber - Eu rom kurma basitleştirilmiş anlatım

KURULU OLAN EU ROMU GUNCELLEME : Rom - Note 9 pro eu romu güncelleme

DOLBY AUDİO KURMA : Rehber - Note 9 pro joyuse Dolby audio

YANLIZ JOYUSE CİHAZLAR İÇİNDİR

HEPSİ DENENMİŞ YÖNTEMLERDİR

Yapılan yanlışlıklardan ben ve forum sorumlu değildir dikkatli bir biçimde cihazınızın JOYUSE olduğunu göz önünde bulundurarak işlem yapınız
konu için tesekkürler hocam paylastıgınız tüm twrpler zaten ayrı konular halinde paylaşıldı hepsi forumda mevcut tek bir forumda toplamanız iyi olmus ayrıca paylastıgınız pitchblack sürümü port olan sürüm en son resmi güncellemsindeki güncel ve resmi olan sürüm değil bilginiz olsun sabit konular arasında güncel sürümü benim konuda bulabilirsiniz güncel ve resmi olan sürüm bu

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
konu için tesekkürler hocam paylastıgınız tüm twrpler zaten ayrı konular halinde paylaşıldı hepsi forumda mevcut tek bir forumda toplamanız iyi olmus ayrıca paylastıgınız pitchblack sürümü port olan sürüm en son resmi güncellemsindeki güncel ve resmi olan sürüm değil bilginiz olsun sabit konular arasında güncel sürümü benim konuda bulabilirsiniz güncel ve resmi olan sürüm bu
Bunu denedim de hocam bir iki sorun ile karşılaştım sistemde geri dönüş bildirdim ama sağlam çalıştığı için bu pbrp yi ekledim foruma

Üst Alt