MIUI 12 JoyUI 12 | BlackShark 2 Pro PORT | Redmi Note 9 Pro/S/Pro Max/Poco M2 Pro

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Romu test ettim
Oyun konusunda da roma ozel olan game turboyu aktiflestirip zorlayici ve orta seviye oyunlar oynadim diger romlara gore daha fazla isindi sarji hizli gitti islemci max 38 derecelere cikti, cpu ve gpu kullanimi cok fazla idi.
Kısaca oyunlarda pek de stabil degerlere sahip olmadigini Soyleyebilirim (bu gorusu diger romlara karsilastirarark soyluyorum)
isteyenler romu kurup kendileri de bu durumu gozlemleyebilir
3d benchmark tan aldigim degerler
Joy ui 12 : 764
Miui 11.0.7 eu rom : 1030
Bazı Aosp romlar : 777-780
Hocam bence de bu cihaz için eu 11.0.7 iyi lakin Arrow os denemenizi öneririm. O da güzel akıcı eu 11.0.7 kadar.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Hocam bence de bu cihaz için eu 11.0.7 iyi lakin Arrow os denemenizi öneririm. O da güzel akıcı eu 11.0.7 kadar.
Hocam onu da denedim akici bir rom ama ben android 11 taraftari degilim ahize de sikinti cikariyor
A 10 versiyonu acilmadi Bile lakin simdi baktim guncelleme almis suanki durumunu bilemeyecegim

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam onu da denedim akici bir rom ama ben android 11 taraftari degilim ahize de sikinti cikariyor
A 10 versiyonu acilmadi Bile lakin simdi baktim guncelleme almis suanki durumunu bilemeyecegim
Aynen hocam bu cihaz için en mantıklısı şu an eu 11.0.7 kurup keyfine bakmak :)

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Çağrılarda hoparlöre alınca yankılanma sorunu düzeltilmiş bir kaç rom var. Bakıp döneceğim size.

huseyinekrem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
3
Miui genel olarak sürüm yükseldikçe performansı düşen bir şey. En azından bana öyle geliyor. Bunu cihazın kendi orijinal Miui sürümüne yakın bir sürüm üzerine yapsalar her halde çok daha iyi olurdu. Neyse biraz daha demlensin, geliştirilsin. EU Romdan sıkılınca bakılabilir.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Miui genel olarak sürüm yükseldikçe performansı düşen bir şey. En azından bana öyle geliyor. Bunu cihazın kendi orijinal Miui sürümüne yakın bir sürüm üzerine yapsalar her halde çok daha iyi olurdu. Neyse biraz daha demlensin, geliştirilsin. EU Romdan sıkılınca bakılabilir.
Bunlar zaten biraz fantezi hocam. Dediğiniz doğru. Her hafta telefon çıkıyor hangi birisine özene bözene güncelleme verecek ki. O yüzden bana en iyisi aosp romlar geliyor. Daha çok özeniliyor tek işleri bu.

Üst Alt