Yardım joyeuse aosp

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Dediğiniz romları denedim hiçbir sorun olmuyordu bende fakat asla önermem öncelikle kamera çok kötü oluyor ardina pil miui kadar stabil olmuyor bazilari turbo sarji desteklemiyor. 18W ile sarj ediyor. Tek iyi yani cihaz daha akıcı oluyor başka hiçbir artisi yok . Tavsiye için geçmeyin derim sadece zaman kaybı yaratiyor.

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Dediğiniz romları denedim hiçbir sorun olmuyordu bende fakat asla önermem öncelikle kamera çok kötü oluyor ardina pil miui kadar stabil olmuyor bazilari turbo sarji desteklemiyor. 18W ile sarj ediyor. Tek iyi yani cihaz daha akıcı oluyor başka hiçbir artisi yok . Tavsiye için geçmeyin derim sadece zaman kaybı yaratiyor.
Hocam şuan pep kullanıyorum hızlı şarj var kasma yok tek sorun kamera onuda hallederim

emrebaskurtc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9 pro
Konular
2
Hocam amma kötülediniz, siz kötü bir deneyim yaşamış olabilirsiniz de durum anlattığınız gibi değil.
Şahsen şu sıralar Banana kullanıyorum çok ta memnunum, miui geçince aospa göre yavaşlığından fenalık geçiriyoruz :D
sarj/perfonmansı da bana göre iyi.

Telegram linkini atayım arkadaşlar

Banana romun tgsi

Bizim grubun tgsi

!koraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
uzun süre eu 12 kullanıp pixelplus'a geçiş yapmıştım onu da bi kaç ay kullanıp port miui13e geçtim. 1 ay kadar kullanıp crdroid'e geçiş yaptım şubatta falan :D alışan için miui aosp sonrası zor geliyor.

senin sorununa gelirsek önce en son firmwareyi yükle sonra aosp romu yükle. recovery olarak da orangefox öneririm cr 9.2 a13 sorunsuz çalışıyor

Üst Alt