Yardım Joyeuse Ahize Sorunu

ahmetkanar54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
Merhaba arkadaşlar redmi note 9 pro joyeuse var ahize çalışmıyor geçen haftada gitmişti sonra kendi kendine düzeldi 3 gün sonra yine gitti.Kalıcı bir çözüm varmı hat değiştrdim olmadı.Uygulama ayarlarını sıfırladım olmadı.Telefonu aç kapat yaptım olmadı.Başka bir çözüm bulamadım önerisi olursa veya çözen varsa bu sorunu yazarsa cevabı çok sevinirim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba arkadaşlar redmi note 9 pro joyeuse var ahize çalışmıyor geçen haftada gitmişti sonra kendi kendine düzeldi 3 gün sonra yine gitti.Kalıcı bir çözüm varmı hat değiştrdim olmadı.Uygulama ayarlarını sıfırladım olmadı.Telefonu aç kapat yaptım olmadı.Başka bir çözüm bulamadım önerisi olursa veya çözen varsa bu sorunu yazarsa cevabı çok sevinirim
Yazılım değiştirme işe yarayabilir

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bu sorun bende de var ama benim cihaz note 6 pro. Ahize kısmına sertçe bir iki kez vurunca düzeliyor. Birkaç güne servise vereceğim. Rom falan değiştirdim yine aynı sanırım benimki donanımsal.

ahmetkanar54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün kendi kendine düzeldi 3 gün çalışmıyor sonra duzeliyor ne tetikliyor onu bulmak lazim

Üst Alt