Tema JiyanV2 MIUI 11 Uyumlu Karanlık Mod Teması

• Konbuyu başlatan agit77
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 106
  • Görüntüleme 11K

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam tekrardan emeğinize sağlik miui 11 global kullaniyorum bazi tema paylasiminizda magiskten flashlanarak (içe aktar olmadiğindan dolayi) dosyalar mevcut ve bu sayede temayi flashlayip kullanabiliyorum, whatsapp uyumlu karanlik modlu temalarinizi magiskten flashlayabilcek sekilde dosya paylasimida yapabilirmisiniz, bundan soraki temalariniz uygulama uzerinden paylasima acilana kadar flashlama yöntemi ile duzenleyip ekte sunarsaniz, global kullanarak kismen madur olan arkadaslar da faydalanabilir diye dusunuyorum :)

Hocam temaların magiskten flaşlanan tema görmedim açıkçası varsa öyle bildiğiniz bir tema ona göre uyarlanabilir bende isterim ki herkes eşit bir şekilde kullanmasını ki mtz şeklinde vermeyecektim globale gelmeden ama xiaomi bu konularda çok eksiği olduğu için karanlık mod bekleyenleri de bekletmemek adına paylaşımını yaptım.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Hocam temaların magiskten flaşlanan tema görmedim açıkçası varsa öyle bildiğiniz bir tema ona göre uyarlanabilir bende isterim ki herkes eşit bir şekilde kullanmasını ki mtz şeklinde vermeyecektim globale gelmeden ama xiaomi bu konularda çok eksiği olduğu için karanlık mod bekleyenleri de bekletmemek adına paylaşımını yaptım.
Hocam açiliş animasyonlari ile ilgili paylaşimlar vardi, ordan magiskten flashlamali ek dosya vardi bide yazi fontu ile ilgili paylaşimlarda da magiskten flashlamali dosyada mevcuttu galiba onlarla karistirdim hocam kusuruma bakmayin :)) ama magiskten flashlamali tema yontemi bulunursa herkes esit sekilde yararlanabilcek hocam farkinda olmayadan ortaya fikir atmis oldum :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam açiliş animasyonlari ile ilgili paylaşimlar vardi, ordan magiskten flashlamali ek dosya vardi bide yazi fontu ile ilgili paylaşimlarda da magiskten flashlamali dosyada mevcuttu galiba onlarla karistirdim hocam kusuruma bakmayin :)) ama magiskten flashlamali tema yontemi bulunursa herkes esit sekilde yararlanabilcek hocam farkinda olmayadan ortaya fikir atmis oldum :)

hocam telefonunuzda magisk yüklü ise bunu denermisiniz
varsayılan tema olarak eklenecek ve magiskten kaldırırsanız eski haline dönecek.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
hocam telefonunuzda magisk yüklü ise bunu denermisiniz
varsayılan tema olarak eklenecek ve magiskten kaldırırsanız eski haline dönecek.

Deniyorum hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam temada sonuc olumlu :) degisiklik var yalniz karanlik mod nasil yapicam bilemedim :)

Hocam bu temayi flashlayinca burasida degisti :) emeğinize sağlik galiba bu yontemle beklentiler sona ericek

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-03-11-02-57-455_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2019-12-03-11-02-57-455_com.topjohnwu.magisk.jpg
    139,2 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2019-12-03-11-06-18-558_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-12-03-11-06-18-558_com.miui.home.jpg
    381,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Deniyorum hocam :)

Hocam temada sonuc olumlu :) degisiklik var yalniz karanlik mod nasil yapicam bilemedim :)

Hocam bu temayi flashlayinca burasida degisti :) emeğinize sağlik galiba bu yontemle beklentiler sona ericek

Konu başına modül eklendi test için teşekkür ederim hocam. En azından globalde olup Magisk ile yüklemelerde bu şekidle kullananlar olur Magisk olmayanlar içinde şimdilik beklemekten başka diyebileceğim bir şey yok |-)

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Konu başına modül eklendi test için teşekkür ederim hocam. En azından globalde olup Magisk ile yüklemelerde bu şekidle kullananlar olur Magisk olmayanlar içinde şimdilik beklemekten başka diyebileceğim bir şey yok |-)
Hocam bu yontem bile en azindan root kullanan arkadaslara ve hocalarima bi nebze iyi gelicektir :) telefonum xiaomi mi 8 global kararli miui 11 tarafimca denendi ve onaylandi hocam

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Hocam temalarinizi severek kullanan biri olarak ek bilgi paylasmak istedim, daha onceki eu rom kullandiğim da paylasilan temalari içe aktarma yöntemi veya uygulama uzerinden hindistan bölgesine secerek yüklediğiniz temayi kullanmişliğim olmustur, temanin içeriğindeki özelliklerin %80 veya %90 kadarini telefonumda incelerken görebiliyordum, kaynak ise tema paylasimindaki spoiler screen resimlere baktiğimda kendi telefonumda goremediğim özellikler vardi, bildirim çubuğu default da kaliyordu yada telefonum ayarlarindaki seçenek simgeleri defaultta kaliyodu, ama magiskten flashlama yöntemi ile kullanmaya basladiğim gün içerisindeki tema, spoiler resimlerdeki gibi bire bir gördüm nerdeyse telefonumun iliklerine kadar uygulandiğini hissettim şahsim adina bu sekilde yapici dönuşler yaptiğiniz için tesekkur ederim :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-03-18-40-22-046_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2019-12-03-18-40-22-046_com.whatsapp.jpg
    233,7 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2019-12-03-18-40-28-797_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2019-12-03-18-40-28-797_com.whatsapp.jpg
    240,8 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2019-12-03-18-37-35-107_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2019-12-03-18-37-35-107_com.whatsapp.jpg
    348,9 KB · Görüntüleme: 10

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam temalarinizi severek kullanan biri olarak ek bilgi paylasmak istedim, daha onceki eu rom kullandiğim da paylasilan temalari içe aktarma yöntemi veya uygulama uzerinden hindistan bölgesine secerek yüklediğiniz temayi kullanmişliğim olmustur, temanin içeriğindeki özelliklerin %80 veya %90 kadarini telefonumda incelerken görebiliyordum, kaynak ise tema paylasimindaki spoiler screen resimlere baktiğimda kendi telefonumda goremediğim özellikler vardi, bildirim çubuğu default da kaliyordu yada telefonum ayarlarindaki seçenek simgeleri defaultta kaliyodu, ama magiskten flashlama yöntemi ile kullanmaya basladiğim gün içerisindeki tema, spoiler resimlerdeki gibi bire bir gördüm nerdeyse telefonumun iliklerine kadar uygulandiğini hissettim şahsim adina bu sekilde yapici dönuşler yaptiğiniz için tesekkur ederim :)

Hocam normalde olması gereken bu şekilde yalnız tema mağazasında miui 11 tam anlamıyla uyumlu olmadığı için bir çok ayar varsayılan olarak alıyor zaten ben temayı 11 e uyumlu olarak düzenlemiştim ama xiaomi işte 2 haftadır tema incelemede ufak bir güncelleme yapmıştım bildirim paneli biraz aşağı kaymıştı düzenleyip güncelleme için attım olması gereken en fazla 1 hafta içinde onaylanıp onay günü incelenip kullanıcılara güncelleme verilir ama gel gör ki 2 saate inceleme yapılıp verilecek güncelleme 1 haftadır beklemede ekteki gibi.
Mail attım dönüş yok

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt