Tema Jiyan Rounded Tema

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Hocam ellerinize sağlık her zamanki gibi çok güzel olmuş mıuı 12 mtz rica etsem

S

Silinen üye 107783

Guest
Hocam ellerine sağlık, hemen indirdim ve kullanmaya başladım. işinin ehli olduğunu zaten bir önce ki temalarından da biliyorum. Yanlış anlamazsan gözüme çarpan bir kaç eksiği paylaşmak isterim.

- Pil göstergesi ikonu ve o kısımda bulunan bilimum ikonlar mutlaka değiştirilmeli, insan farklı birşeyler görmek istiyor.

- Durum çubuğunda ki ikonlar mutlaka hafifletilmeli ve sadeleştirilmeli.

- Mümkün mü bilmiyorum ama normal ve dark mod duvar kağıtları birbirinden farklı olursa harika olur..

Tekrar ellerine sağlık.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam ellerine sağlık, hemen indirdim ve kullanmaya başladım. işinin ehli olduğunu zaten bir önce ki temalarından da biliyorum. Yanlış anlamazsan gözüme çarpan bir kaç eksiği paylaşmak isterim.

- Pil göstergesi ikonu ve o kısımda bulunan bilimum ikonlar mutlaka değiştirilmeli, insan farklı birşeyler görmek istiyor.

- Durum çubuğunda ki ikonlar mutlaka hafifletilmeli ve sadeleştirilmeli.

- Mümkün mü bilmiyorum ama normal ve dark mod duvar kağıtları birbirinden farklı olursa harika olur..

Tekrar ellerine sağlık.

Öncelikle teşekkür ederim hocam.

Pil göstergesi varsayılan her kullanıcının zevki farklı olduğu için yaptığım diğer temalarda da farklı farklı istekler geldiği için sonraki temalarda varsayılan olarak bırakmak zorunda kaldım.

Durum çubuğu ikonları derken açık kapalı kısmı mı ? Bu kısım özelleştirilebilir olduğu için açıkça kendi zevkime göre düzenledim ve bu kısım özelleştirilebilir olduğundan dolayı farklı bir temanın durum çubuğu kısmını kullanabilirsiniz.

Duvar kağıdı ana ekran kısmından bahsediyorsanız bunu 2 mod için ayrı ayrı bırakılmıyor kullanıcı isteğine göre tema ayarlarından istediği duvar kağıdını ana ekran ve kilit ekranı olarak ayarlayabiliyor.

S

Silinen üye 107783

Guest
Öncelikle teşekkür ederim hocam.

Pil göstergesi varsayılan her kullanıcının zevki farklı olduğu için yaptığım diğer temalarda da farklı farklı istekler geldiği için sonraki temalarda varsayılan olarak bırakmak zorunda kaldım.

Durum çubuğu ikonları derken açık kapalı kısmı mı ? Bu kısım özelleştirilebilir olduğu için açıkça kendi zevkime göre düzenledim ve bu kısım özelleştirilebilir olduğundan dolayı farklı bir temanın durum çubuğu kısmını kullanabilirsiniz.

Duvar kağıdı ana ekran kısmından bahsediyorsanız bunu 2 mod için ayrı ayrı bırakılmıyor kullanıcı isteğine göre tema ayarlarından istediği duvar kağıdını ana ekran ve kilit ekranı olarak ayarlayabiliyor.

Açıklaman için teşekkür ederim hocam, başarılarının devamını dilerim :) :)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
teşekkürler hocam.
Çinli bromuz var sağ olsun. giggle~~
Su Çinli brolar zamanında bize denk gelmedi ki 1. 5 ay tema yapımı ile uğraştıysak 1 ay da onay bekledik. Sonra Sekko neden tema yapmıyor yapmaz tabi :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Su Çinli brolar zamanında bize denk gelmedi ki 1. 5 ay tema yapımı ile uğraştıysak 1 ay da onay bekledik. Sonra Sekko neden tema yapmıyor yapmaz tabi :)

haha-- haha--
bende zamanında çok bekledim biliyorsunuz. İşte sonunda bulduk.

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
Miui 12 için gönderir misin