Tema Jiyan Blue Teması Yayında

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
Her tema sizin beklediğiniz gibi çıkacak diye bir şey yok. Hayatta her şey istediğiniz gibi mi oluyor? Ya da şöyle diyeyim her yediğiniz yemekten, her izlediğiniz filmden aynı keyfi mi alıyorsunuz? Hayır. Örneğin filmi beğenmiyorsanız yönetmene "yeniden çek" demezsiniz. Kapatır başka film açarsınız. Bence siz şansınızı başka temalarda deneyin. Üslubunuzu da bir gözden geçirin.
Uslupta form kurallarına uygunsuz bisey yok. Ayrica size ne oluyor anlamiş degilim. Eleştiremeyecekmiyiz, tavsiyede bulunamayacakmiyız bir konuda. Gereken neyse yaptim, özür diledim. Yanliş yaptığımin farkina vardigimda geri adim attim. Uslübunuzu düzeltin demekle hangi cumleyi kastediyorsunuz. Form tapulu malinizmi.
2 kisi şurda konusuyor, 3. Kişinin kendi uslubuna bakmasi lazim bence.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Uslupta form kurallarına uygunsuz bisey yok. Ayrica size ne oluyor anlamiş degilim. Eleştiremeyecekmiyiz, tavsiyede bulunamayacakmiyız bir konuda. Gereken neyse yaptim, özür diledim. Yanliş yaptığımin farkina vardigimda geri adim attim. Uslübunuzu düzeltin demekle hangi cumleyi kastediyorsunuz. Form tapulu malinizmi.
2 kisi şurda konusuyor, 3. Kişinin kendi uslubuna bakmasi lazim bence.
İnsanların emeklerine laf edemezsiniz. Beğenmiyorsanız "bana göre değil, şurasını düzeltebilir misiniz rica etsem?" tarzında mesaj atarsınız. Gidip de "Gösterdiğin gibi değil düzeltmeyecek misiniz?" falan gibi saçma sapan cümleler kurmazsınız. Forum ne benim ne de sizin tapulu malınız değil. İnsanlar burada birbirlerine yardım ediyorlar. Kimsenin şevkini kıracak laflar etmeye kimsenin hakkı yoktur. Benim üslubum gayet düzgün. Siz kendi üslübunuza bakın.

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular
31
bu temayı mağazadan indirmedim
elinde apk dosyası olan varsa paylaşırsa memnun olurum
tema çok güzel görünüyor
denemek istiyorum

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
bu temayı mağazadan indirmedim
elinde apk dosyası olan varsa paylaşırsa memnun olurum
tema çok güzel görünüyor
denemek istiyorum
Kullandığınız rom nedir miui 11 mi 12 mi?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
İnsanların emeklerine laf edemezsiniz. Beğenmiyorsanız "bana göre değil, şurasını düzeltebilir misiniz rica etsem?" tarzında mesaj atarsınız. Gidip de "Gösterdiğin gibi değil düzeltmeyecek misiniz?" falan gibi saçma sapan cümleler kurmazsınız. Forum ne benim ne de sizin tapulu malınız değil. İnsanlar burada birbirlerine yardım ediyorlar. Kimsenin şevkini kıracak laflar etmeye kimsenin hakkı yoktur. Benim üslubum gayet düzgün. Siz kendi üslübunuza bakın.
3. Kişiniz kibarca söyluyorum. Yazdıklarınız emri vaki, kimsenin şevki kırildığı yok, işinize bakın.

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular