Sohbet Jabra Elite 75t Vs Huawei Freebuds 3 mü

dogusycb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğuş
Cihazım
9t
Konular
2
genellikle müzik dinleyen biriyim ama öyle çok ses açıp dinlemem birde film dizi izlemeyi severim o yüzden ses kaymasında en az olan hangisi acaba kullanan illaki vardır.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Müzik dinlemek istiyorsan kulakiçi silikonlu kulaklık almalısın. Freebuds,airpods gibi slikonsuz kulaklıklar genelde telefonla konuşma yapmak için, birazda müzik dinlemek için. Benim önerim Jabra.

dogusycb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğuş
Cihazım
9t
Konular
2
Müzik dinlemek istiyorsan kulakiçi silikonlu kulaklık almalısın. Freebuds,airpods gibi slikonsuz kulaklıklar genelde telefonla konuşma yapmak için, birazda müzik dinlemek için. Benim önerim Jabra.
Ama sıkıntısı çıkıyormuş jabranın

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Sol kulakta patlama cızırtı birde kulakiçi günde 6-7 saat kalacak kulağımı acıtır mı
Ben o kadar yorum okudum bu tarz sorunlar her kulaklıkta yaşanabiliyor. Kronik bir sorun değilse sorun olmaz. Servis müdahalesi ile halledilir. Günde 6-7 saat çok uzun bir süre. O yüzden rahatsız edecektir. Sadece bu kulaklık özelinde söylemiyorum. Hiçbir kulaklıkta 6-7 saat boyunca kullanıp sıkıntı yaşamama gibi bir durum olmaz. Ama bu konuda en iyi kulaklıklar kulaküstü modellerdir.

dogusycb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğuş
Cihazım
9t
Konular
2
Ben o kadar yorum okudum bu tarz sorunlar her kulaklıkta yaşanabiliyor. Kronik bir sorun değilse sorun olmaz. Servis müdahalesi ile halledilir. Günde 6-7 saat çok uzun bir süre. O yüzden rahatsız edecektir. Sadece bu kulaklık özelinde söylemiyorum. Hiçbir kulaklıkta 6-7 saat boyunca kullanıp sıkıntı yaşamama gibi bir durum olmaz. Ama bu konuda en iyi kulaklıklar kulaküstü modellerdir.
onlarda çok kaba ama sevmiyorum 75t hoş bir görüntüsü var

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
onlarda çok kaba ama sevmiyorum 75t hoş bir görüntüsü var

Çok sağlam bir kulaklık her konuda memnun eder sizi. Kendi uygulaması var içerisinden birçok ayar yapabiliyorsunuz. Aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt