Yardım izmirde global rom atabilecek varmi

melito15211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
melih
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
2
arkadaslar telefonu aldim ama cin romu var icine bir turlu global rom atamadim bl kilidi acik pazartesi sali izmirde olucam global rom atabilecek varmi ?

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Değerli kardeşim bu konu ile alakalı formda yeteri bilgi mevcut türkçe hemde, araştırıp kendin yapmasını tavsiye ederim. Böyle konuları açmamanızı tavsiye ve talep ederim.

boot kilidi rehberi twrp rehberi bu iki konuyu hallettikten sonra yapmanız gereken .

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Değerli kardeşim bu konu ile alakalı formda yeteri bilgi mevcut türkçe hemde, araştırıp kendin yapmasını tavsiye ederim. Böyle konuları açmamanızı tavsiye ve talep ederim.

boot kilidi rehberi twrp rehberi bu iki konuyu hallettikten sonra yapmanız gereken .

MiFlash ile kolayca rom atmak varken neden Twrp yönteminden bahsettiniz anlayamadım açıkçası hocam. Custom değil Global rom atmayı sormuş arkadaş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaslar telefonu aldim ama cin romu var icine bir turlu global rom atamadim bl kilidi acik pazartesi sali izmirde olucam global rom atabilecek varmi ?

Eğer BL Kilidiniz açıksa Mi Flash programı ile kolayca rom atabilirsiniz. Ufak dikkat edilmesi yer var sadece dikkat ederseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız. Eğer yapamam, edemem derseniz teamwiever üzerinden size yardımcı olabilirim.

Oyla:

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
MiFlash ile kolayca rom atmak varken neden Twrp yönteminden bahsettiniz anlayamadım açıkçası hocam. Custom değil Global rom atmayı sormuş arkadaş.

Yılların bende etkisi diyelim hocam ben herzaman boot kilidi açar öyle devam ederim.

Oyla:

mesekalkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8
Konular
6
15 gün sonra deseniz ben yardımcı olurdum ücretsiz ancak şimdilik daha memleketteyiz :)

Ancak yapımı klay kendiniz yapabilirsiniz bence

Oyla:

melito15211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
melih
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
2
arkadaşlar dediklerinizin hepsini denedim genede olmadı ben yapamıycagım galiba izmir içinde yapabilecek varsa cok iyi olur

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Benim de hiç bir fikrim bilgim yoktu bu romlar hakkında. Sitedeki bilgilerle attım romu, sorunsuz çalıştı. Kolay bir iş.

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Internet ve bilgisayarın varsa uzaktan bağlantı şeklinde yardımcı olabilirim.
arkadaşlar dediklerinizin hepsini denedim genede olmadı ben yapamıycagım galiba izmir içinde yapabilecek varsa cok iyi olur

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt