Soru İthalatçı Teknik Serviste Takılan Yan Sanayi Ekran İçin Şikayet Başvurusu Nereye Yapılır ?

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Arkadaşlar bugün başka bir Mi 8 cihazı ile kıyaslandım ekranı. Ve ne yazık ki benim telefonun ekranı Kahverengiye çalıyor renkleri. Ayrıca beyaz renkli yazıları kaydırma hareketi yapınca renkleri sarı oluyor. Şuanda panel belli yan sanayi orijinal değil.

Tekrar servise götürmek istemiyorum zira telefonu almaya gittiğimde servise, o gün de telefon tekrar açıldı. Ekranda çizgiler vardı. Artık takamadilar mi yoksa panel sorunlu muydu bilmiyorum. 1 saatte düzeltip tekrar verdiler. Artık fatura iadesi dışında bir şey istemiyorum. Kimseye güven kalmamış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada şikayete başvurmaya gittiğimde cihazı da götürmem gerekli mi ? Yani orada alacaklar mı ?

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Arkadaşlar bugün başka bir Mi 8 cihazı ile kıyaslandım ekranı. Ve ne yazık ki benim telefonun ekranı Kahverengiye çalıyor renkleri. Ayrıca beyaz renkli yazıları kaydırma hareketi yapınca renkleri sarı oluyor. Şuanda panel belli yan sanayi orijinal değil.

Tekrar servise götürmek istemiyorum zira telefonu almaya gittiğimde servise, o gün de telefon tekrar açıldı. Ekranda çizgiler vardı. Artık takamadilar mi yoksa panel sorunlu muydu bilmiyorum. 1 saatte düzeltip tekrar verdiler. Artık fatura iadesi dışında bir şey istemiyorum. Kimseye güven kalmamış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada şikayete başvurmaya gittiğimde cihazı da götürmem gerekli mi ? Yani orada alacaklar mı ?
Cihazı alacaklar ondan dolayı yedek bir cihazla gitseniz iyi olur.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Başvuruyu yaptım 3 gün oluyor arkadaşlar. Cihazı kullanmamam gerektiğini, almaya geleceklerini söyledi kaymakamlıkdaki adam.

Ortalama kaç gün sürüyor acaba ? Ne zaman netlik kazanır sonuç ?

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Başvuruyu yaptım 3 gün oluyor arkadaşlar. Cihazı kullanmamam gerektiğini, almaya geleceklerini söyledi kaymakamlıkdaki adam.

Ortalama kaç gün sürüyor acaba ? Ne zaman netlik kazanır sonuç ?
3 ay - 1.5 yıl arası

Üst Alt