Yardım İthalatci kayitli cihazlarda kayıt problemi

eraykarakoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Samsung
Konular
6
Bugün mi 9se almak için bir dükkana gittim ellerinde kalmamıştı yarım saat sonra gel dediler Her neyse gittik işte imei leri kayıtlı değildi daha sonra kaydettiler ancak telefonun arkasındaki etikette olanı değil de eski bir cihazı kaydettiler IMEI kontrolü yaptığımda ithalat kayıtlı olarak yazıyordu benim Sorum şu ithalat kayıtlı olanlar bu şekilde mi yapılıyor yani Farklı bir Telefonun IMEI kaydediliyor yoksa o etiketteki imei Lermi kaydediliyor veya bu adamlar dolandırıcımı bana Bu cihazlar böyle kaydediliyor dediler

SM-G361H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Bugün mi 9se almak için bir dükkana gittim ellerinde kalmamıştı yarım saat sonra gel dediler Her neyse gittik işte imei leri kayıtlı değildi daha sonra kaydettiler ancak telefonun arkasındaki etikette olanı değil de eski bir cihazı kaydettiler IMEI kontrolü yaptığımda ithalat kayıtlı olarak yazıyordu benim Sorum şu ithalat kayıtlı olanlar bu şekilde mi yapılıyor yani Farklı bir Telefonun IMEI kaydediliyor yoksa o etiketteki imei Lermi kaydediliyor veya bu adamlar dolandırıcımı bana Bu cihazlar böyle kaydediliyor dediler

SM-G361H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bildiğim kadarıyla kutu üzerindeki neyse odur. Sorgulama yaptığınızda cihaz adı görünüyor normalde. Sen de hangi cihaz yazıyor?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eraykarakoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Samsung
Konular
6
Bildiğim kadarıyla kutu üzerindeki neyse odur. Sorgulama yaptığınızda cihaz adı görünüyor normalde. Sen de hangi cihaz yazıyor?

Cihazi bu sebepten ötürü almadim. Sorgulatinca general mobile'a ait.bir cihaz ve turkcell vinn a ait bir cihaz cikti. vinnlarda da imei oldugunu yeni ögrendim

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Cihazi bu sebepten ötürü almadim. Sorgulatinca general mobile'a ait.bir cihaz ve turkcell vinn a ait bir cihaz cikti. vinnlarda da imei oldugunu yeni ögrendim
Imei yazmışlar telefona. İthalatçı garanti ile gelenler üzerindeki imei ile kaydedilir ve cihaz adı doğru yazar. Başka model çıkmaz. Sakat iş. Almadığınız iyi olmuş bence de.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

İthalatçı yolu ile kayıtlı MI 9 SE fiyatı bu hocam

Haricinde 2000 bandında alacağınız tüm cihazlar aynı yöntem ile kayıt edilmekte.

eraykarakoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Samsung
Konular
6
İthalatçı yolu ile kayıtlı MI 9 SE fiyatı bu hocam

Haricinde 2000 bandında alacağınız tüm cihazlar aynı yöntem ile kayıt edilmekte.
Benim alacagim cihaz sahibindende yurtiçi kayitli olarak geçiyordu ve garantisiz di zaten ben de biraz ucuza almak için bu yola başvurdum Sanırsam birazcık daha araştıracağım olmazsa artık farklı modellere yönelirim

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Benim alacagim cihaz sahibindende yurtiçi kayitli olarak geçiyordu ve garantisiz di zaten ben de biraz ucuza almak için bu yola başvurdum Sanırsam birazcık daha araştıracağım olmazsa artık farklı modellere yönelirim

Sahibindende yasa dışı yolla kayıt seçeneği olamadığı için ilanların tamamı öyle malesef.

Üst Alt