Yardım İstedigim temayi yapma

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Arkadaşlar merhabalar, ben belirli temalar uzerindeki simgelerdir navigasyon tuşlaridir bildirim paneli ve kontrol merkezini birleştirmek isitiyorum bunu nasil yapabilirim ? Sabit konularda baktim aklim almadi. İstedigim mesela Aslan V10 temasindaki Galatasaray navigasyon tuşlarini almak sonrasinda Jiyan temalardan bildirim paneli olsun kontrol merkezi olsun bunlari almak ve farkli bi temadan simgeleri almak ve bunu mtz dosyasina cevirip surekli kullanmak istiyorum bunu nasil yapabilirim ?

r00t.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Arkadaşlar merhabalar, ben belirli temalar uzerindeki simgelerdir navigasyon tuşlaridir bildirim paneli ve kontrol merkezini birleştirmek isitiyorum bunu nasil yapabilirim ? Sabit konularda baktim aklim almadi. İstedigim mesela Aslan V10 temasindaki Galatasaray navigasyon tuşlarini almak sonrasinda Jiyan temalardan bildirim paneli olsun kontrol merkezi olsun bunlari almak ve farkli bi temadan simgeleri almak ve bunu mtz dosyasina cevirip surekli kullanmak istiyorum bunu nasil yapabilirim ?
Sabit konular işine yaramadıysa birkaç içerik buldum. Umarım işine yarar.

önce kayıt olman gerekiyor.
yorumlarına bakılacak olursa uygulanan tema bir zaman sonra eski haline dönüyormuş. Bunun sebebi de Global ROM kullanmalarından dolayıymış. Diğer ROM'larda sorunsuz çalışıyormuş.
yayınlanan bir başka Tema Düzenleyici uygulaması. İndirme linki Virustotal

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20