Yardım İstanbulkart root sorunu

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Cihazım Xiaomi Mi Note 10 Lite İstanbulkart uygulamasına giriş yapılmıyor. Root erişimi var diyor ama cihazımda root yok eminim. Nasıl düzelir bu? MIUI 12

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Cihazda twrp varsa yüksek ihtimalle rootludur çünkü root olmadan twrp kalıcı olmuyor. Magisk apk yükleyin ekran görüntüsünde ki alanların hepsinde evet yazıyorsa rootludur. Uygulamayı yükledikten sonra gene uygulama içinden kaldır diyerek rootu kaldırabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-12-14-56-03-956-edit_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2023-01-12-14-56-03-956-edit_com.topjohnwu.magisk.jpg
    252,5 KB · Görüntüleme: 43

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Cihazda twrp varsa yüksek ihtimalle rootludur çünkü root olmadan twrp kalıcı olmuyor. Magisk apk yükleyin ekran görüntüsünde ki alanların hepsinde evet yazıyorsa rootludur. Uygulamayı yükledikten sonra gene uygulama içinden kaldır diyerek rootu kaldırabilirsiniz.
Yayınladığınız resimden anlaşılacağı üzere sizde ki Magisk tam olarak yüklü değil.

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Cihazım Xiaomi Mi Note 10 Lite İstanbulkart uygulamasına giriş yapılmıyor. Root erişimi var diyor ama cihazımda root yok eminim. Nasıl düzelir bu? MIUI 12
safetynet testini geçmezse de rootlu diyebiliyor bazı uygulamalar. Mesela bootloader kilidi açıksa safetynet geçmeyecektir root atıp safetynet modülü yüklenmesi gerekir

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Yayınladığınız resimden anlaşılacağı üzere sizde ki Magisk tam olarak yüklü değil.
Hayır ondaki magisk yani root tam olarak yüklü, sadece magisk ayarlarından zygisk yani uygulamalardan root gizleme özelliğini açmamış o kadar. Ayrıca Root checker basic indirerek bakabilirsiniz root olup olmadığına.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Bende yüklü ama cihazı güncellediğim için twrp silindi root ise görünmüyor ama aslında rootlu. Twrp yi yüklersem root geri gelecek. Arkadaşın dediği gibi root checker indirip bakabilirsiniz yada magisk apk dosyasını indirip ismini uninstaller.zip olarak değiştirip twrp flashlarsanız root kalkar.

Üst Alt