Sohbet @istanbulbalisi adlı kullanıcı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istanbulbalisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uyghur balis
Cihazım
xiami 5s
Konular
0
Ben o kişinin beni sık sık aramasi ve her aramasida 15-20dk konuşması nedeniyle tek telefondan engelledim. Whatsapp üzerinden her gün bilge veriyorum. Kendiside bana whatsapp üzerinden her gün mesej atiyor.

teknik84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
5
Arkadaş ürünü kargoya vermiş yalnız kargoda ürünün transfer merkezinde tutulduğunu, şubede olmadığını beyan ediyor. Fakat yapılan sonraki görüşmelerde ürünün kayıp olduğu şeklinde bir şikayet kaydı açılıyor kargo firması tarafından. Konudaki arkadaş bahsi geçen arkadaş tarafından da engellendiğini belirtmekte ancak ürün kargoya verildikten sonraki süreç biraz kargo nezdinde hareket ettiği için şu durumda bir tarafı net derece suçlamak doğru olmaz diye düşünüyorum hocam. Engelleme konusunda iki taraf arasında geçen muhabbetleride bilemiyoruz, ne diye engellendi olumsuz cümleler mi geçti bunların hiçbiri paylaşılmış durumda değil. Bu aşamada kişinin forumdan uzaklaştırılması için elde tutulur bir sebep dahi yok kaldı ki forum alışverişleri forumu hiçbir şekilde kapsamıyor. Sanılmasın ki tek tarafı savunuyorum, şuanda iki taraf içinde olay işi çıkmaz şekilde görünmekte.
Abi hersey icin size tesekkur ederim adil davrandiginiz icin
UtkuYunus1997 inan olumsuz cümleler geçmedi sadece cevap vermediginden insanogluyuz hepimiz icimizde kuşku ve şüpheler hisler vardır burda grupta yeni oldugumdan yardım istedim dolaylı yoldan konu açıklamasında dolandırıcı mı diye dedim sorgulamaktı amacım başka bir şey demedim.

Zamaninda telefonumu tamir icin sıklıkla aradim rahatsiz ediyorsun dedi sorgulamak hakkim deilmi bilgilendirmek ustanın işidir
Telefonu iletisimi benim ile koparmasaydi Telefonum kaybolmazdi 2 3 gun oldu telefonu Yogunluktan yapmadı ilgisiz kaldi geri gondermekle kaldı
Rahatsız yoğun isen belirtseydin ustam kargo kabul etmeseydin şuan belki telefonum bozuk bile olsa elimde olurdu

Ürun kayit dışi ve pahalı yani kaçak bir telefon elimde herhangi bir fatura evrak bulunmadığı için yardım istedim
Olumsuz cevap aldım ve çıkmaza girdim
Aras kargo şirketi icerik olmadiginda tamir fatura gibi duzenle dedim tamir etmedigim geri gönderdigim telefon için yapamam dedi
Fatura dedim ben geri gonderdim yardimci ol dedim olamam dedi
Yanlis icerikli kargo gonderdigini beyan et dedim zamaninda yapmadın ve şimdi duzeltip beyan ederim dedi
İnşallah bu konuda yardımcı olursun

gungfu155 Ne oluyorsa garibana oldu kargom kayboldu
Olay mahkeme ye kadar inecek avukat ariyorum
Suan beyan edecek ırakta az da olsa bir faturam bulunmakta elimde hiç bir evrağım yook
Rabbim yardımcım olsun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt