Soru İşlemci ve batarya ısınması

k_enes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
sfkslfkosjpo
Konular
4
İşlemci ve batarya sıcaklığı kaç olmalı?(Oyun oynamadan)
İşlemcinin ısınması ne gibi sorunlara yol açabilir?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
İşlemci ısınması şarjın erken bitmesi ve ufak tefek kasılmalara neden olabilir extrem durumlarda cihaz kendini kapatabilir. Veya resetleyebilir. Batarya ısınması çok dikkatli olunması gereken bir unsurdur. Patlama tehlikesi olabilir bu yüzden dikkat etmek gerekir dereceler normalde 30 35 45 üzeri tehlikeli durumdur çok sıcaktır

k_enes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
sfkslfkosjpo
Konular
4
İşlemci ısınması şarjın erken bitmesi ve ufak tefek kasılmalara neden olabilir extrem durumlarda cihaz kendini kapatabilir. Veya resetleyebilir. Batarya ısınması çok dikkatli olunması gereken bir unsurdur. Patlama tehlikesi olabilir bu yüzden dikkat etmek gerekir dereceler normalde 30 35 45 üzeri tehlikeli durumdur çok sıcaktır
Batarya sıcaklığı kaç derece olmalı normal kullanımda? Derece verdiğiniz yeri pek anlamadım.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Batarya sıcaklığı kaç derece olmalı normal kullanımda? Derece verdiğiniz yeri pek anlamadım.
Hocam normalde 30 dereceye kadar herhangi bir sorun yok 35 40 arasında da kullanıyorsunuz oyun falan normaldir ama 45 üzeri dereceler örneğin 48 derece hem elle baya hissedilir hemde cihazın soğuması beklenmelidir. Bu 15 dakika beklemek gerekir cihazın nedir

k_enes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
sfkslfkosjpo
Konular
4
Hocam normalde 30 dereceye kadar herhangi bir sorun yok 35 40 arasında da kullanıyorsunuz oyun falan normaldir ama 45 üzeri dereceler örneğin 48 derece hem elle baya hissedilir hemde cihazın soğuması beklenmelidir. Bu 15 dakika beklemek gerekir cihazın nedir
Teşekkür ederim hocam

Üst Alt