Soru İşlemci gidik note 4x

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Arkadaşlar redmi note 4x cihazı bir tamirciye bıraktım. Sorunum cihaz açılıyor titriyor tuş ışıkları vs yanıyor ama görüntü gelmiyordu. Flex arızalı diye düşünüyordum, ancak tamirci WhatsApptan işlemci gidik diye geri dönüş yaptı. Kafama takılan işlemci gidikse cihaz nasıl açılıyordu? Bana işlemci değişimi için 600 TL diyor ama riskli de diyor yani tamamen cihaz gidebilir de diyor. Anlayan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20220628-WA0004.jpg
    IMG-20220628-WA0004.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 17

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
hocam o fiyata ikinci elini alabilirsiniz.. note4x şarj boardı ile alakal kronik sorunu var bir yerden sonra susuyor cihaz bende de bir kaç tane hurdası çıkmıştı..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam o fiyata ikinci elini alabilirsiniz.. note4x şarj boardı ile alakal kronik sorunu var bir yerden sonra susuyor cihaz bende de bir kaç tane hurdası çıkmıştı..

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19

Aynen 2. El var o paralara birde riskli diyince yapma dedim. Ama yinede anlamış değilim işlemci yoksa cihaz nasıl açılıyor. Açılıyor ise ve ekran sağlamsa görüntü neden gelmiyor. Bayramdan sonra gidip cihazı geri alayım en iyisi. Amaç cihazı kurtarmak ama gel gör ki yan sanayi ekrana bile 400-600 TL fiyat çekiyorlar. Ama senin de dediğin gibi 2. Elini sahibi aynı paraya satıyor.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
aynen öyle hocam ufak tefek eklemelerle note 7 filan düşürüp daha masrafsız halde kullanmak varken 600 TL 4x e harcamak üzebilir

brave77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
enre
Cihazım
resmi note 4x
Konular
12
Arkadaşlar redmi note 4x cihazı bir tamirciye bıraktım. Sorunum cihaz açılıyor titriyor tuş ışıkları vs yanıyor ama görüntü gelmiyordu. Flex arızalı diye düşünüyordum, ancak tamirci WhatsApptan işlemci gidik diye geri dönüş yaptı. Kafama takılan işlemci gidikse cihaz nasıl açılıyordu? Bana işlemci değişimi için 600 TL diyor ama riskli de diyor yani tamamen cihaz gidebilir de diyor. Anlayan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
Selamlar Sadece ekranı satmak isterseni ekranı alabilirim bana ekran lazım

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

huseyınzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi note 4
Konular
0

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
orginal ekran bulunmuyor.

miido dan memnunmusunuz.
Bendeki cihazın tüm parçaları orijinal ekranda orijinal tek sorun ekranı test edecek 2. bir cihaz yok elimde çalıştığından emin olsam ekran arayan birine çoktan satmıştım.

Üst Alt