Yardım Isınma ve ekran sorunu

• Konbuyu başlatan Orf3e
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 2K

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Selam pocophone f1 kullanicisiyim telefonu ilk aldigimda cok guzeldi lakin guncellemelerdenmi bilinmez isinmaya basladi ve dokunmatigi delirtmeye basladi ozellikle pubgde bu sorun donanimsalmi yoksa yazilimsalmi cozumu varmidir satma noktasina getirdiler telefonu

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Dostum senin telefon donanımsal olarak uçma eğiliminde ben sana söyleyeyim . Mi flash uygulaması ile tertemiz bir kurulum yap , sorun devam ederse donanımsal gözüküyor
Formatmi atiyor telefona ne ise yariyor tam olarak orjinal surumleri kullandim hep rom falanmi atayim

Oyla:

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
Sıvi sogutmali diye pazarladilar isinma yaomiyor diye diger telefonlarda boyle bir sorun yasanmiyor duzelmezmiki bu satmayi dusunuyorum ilk xiaomi telefonumda tovbe ettim iphone donucem
hocam geçmiş olsun aynı sıkıntıları bende çektim ki hala da çekiyorum 2 kez servise verdim fıs çıktı hiç bir işime yaramadı. letgoya koydum inşallah satılır

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Snapdragon 845 li cihaz pubg oynayarak nasıl uçma noktasına gelir arkadaş 845'i oyun oynamak için aldı adam zaten. 12 aydır şarjdan çıkartmadan oyun oynadığım iPad nasıl bu sorunları yaşatmıyor? Cihazın F/P olmasından ve malzemeden kısılmış olmasından kaynaklı bu oyundan falan değil. Sanki bitcoin çıkarıyor telefonla alt üst pubg oynuyor. SD845 için pubg balondan farksızdır bahsedilen işlemciyi bir araştırın. Ha bu miui ile birleştiğinde maalesef..

Oyla:

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Bu aralar ben de sıkıntı yaşıyorum. İlk senesi dolmadı henüz. Ekran hafif ter sıvı vs görünce çıldırıyor. Siliyorum düzeliyor. Oyun vs oynamıyorum. Tek sıkıntısı bu şimdilik.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bence sürekli oyun oynayan biri iseniz telefonlar için satılan soğutucu fanlar dan alın en basit çözüm ne kadar faydası olur bilemem ama denemek gerek :)

Oyla:

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
dostum bende poco f1 kullanıyorum arada pubg giriyorum en üst ayarlarda oynuyorum ama öyle senin dediğin gibi aşırı bi ısınma filan olmuyor bir süre sonra hafiften ele bi sıcaklık geliyor sadece bende. Sende ki bu ısınma bence normal değil anormal bi sorun telefonunu bi sıfırla olmazsa servis yolu gözükür sana

Oyla:

sylozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OZAN
Cihazım
POCOPHONE F1
Konular
6
Kardeşim benzer sorunlardan telefonu servise gönderdim. Bugün cihaz takip sayfasında "ekran değiştirildi" diye uyarı vardı. Telefon gelsin bakacağım herhangi bir sıkıntı var o diye. Ayrıca ben pubg clash royale vb oyunları oynayamayacaksam neden bu kadar para vereyim ki. 600 tllik telefon da aynı işi görüyor. Aynı sorunlar devam ederse bu sefer THHye gideceğim.

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Kardeşim benzer sorunlardan telefonu servise gönderdim. Bugün cihaz takip sayfasında "ekran değiştirildi" diye uyarı vardı. Telefon gelsin bakacağım herhangi bir sıkıntı var o diye. Ayrıca ben pubg clash royale vb oyunları oynayamayacaksam neden bu kadar para vereyim ki. 600 tllik telefon da aynı işi görüyor. Aynı sorunlar devam ederse bu sefer THHye gideceğim.
Sonucu yazarsan sevinirim

Oyla:
Üst Alt