Yardım Isınma ve ekran sorunu

• Konbuyu başlatan Orf3e
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 2K

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Selam pocophone f1 kullanicisiyim telefonu ilk aldigimda cok guzeldi lakin guncellemelerdenmi bilinmez isinmaya basladi ve dokunmatigi delirtmeye basladi ozellikle pubgde bu sorun donanimsalmi yoksa yazilimsalmi cozumu varmidir satma noktasina getirdiler telefonu

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Pubg oynarken kılıfı çıkar hocam+ şarjda oynama grafik ayarlarını düşür ve hatta pubg bile oynamayı bırak telefonunun sağlığı için telefonun bir süre sonra kendine gelir umarım gelmezse pubg oynamaya devam et :D:D:D:D

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Pubg oynarken kılıfı çıkar hocam+ şarjda oynama grafik ayarlarını düşür ve hatta pubg bile oynamayı bırak telefonunun sağlığı için telefonun bir süre sonra kendine gelir umarım gelmezse pubg oynamaya devam et :D:D:D:D
Zaten oyle kullaniyorum ona ragmen berbat kirasim geliyor bazen

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Selam pocophone f1 kullanicisiyim telefonu ilk aldigimda cok guzeldi lakin guncellemelerdenmi bilinmez isinmaya basladi ve dokunmatigi delirtmeye basladi ozellikle pubgde bu sorun donanimsalmi yoksa yazilimsalmi cozumu varmidir satma noktasina getirdiler telefonu

Hocam cihazınızın işlemcisi max 2.8 ghz hızına çıkabiliyor. Yani aşırı işlem gerektiren durumlarda ısınması çok doğal. Cihazın soğutma sistemi de çok iyi değil. Malum ucuz ve performanslı bir cihaz.

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Hocam cihazınızın işlemcisi max 2.8 ghz hızına çıkabiliyor. Yani aşırı işlem gerektiren durumlarda ısınması çok doğal. Cihazın soğutma sistemi de çok iyi değil. Malum ucuz ve performanslı bir cihaz.
Sıvi sogutmali diye pazarladilar isinma yaomiyor diye diger telefonlarda boyle bir sorun yasanmiyor duzelmezmiki bu satmayi dusunuyorum ilk xiaomi telefonumda tovbe ettim iphone donucem

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Oynarken Işığı kısmak zorundasin başka çözümü yok..

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Sıvi sogutmali diye pazarladilar isinma yaomiyor diye diger telefonlarda boyle bir sorun yasanmiyor duzelmezmiki bu satmayi dusunuyorum ilk xiaomi telefonumda tovbe ettim iphone donucem
Hocam kastettiğim 2.8 ghz hız ile aşırı ısınır cihaz heleki pupg oyununda. Sıvı soğutma var ama kasaya ısıyı dağıtma yetersiz diye bir kaç yazı okumuştum. Yoksa çok iyi bir cihaz kullanıyorsunuz

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Yorumlar icin sagolun yine gireyim dedim oyuna dokunmatik takildi kirip atmaktansa satip kurtulayim bu leş cihazdan sikintisi bitmiyor kullanamadiktan sonra snapdragon 845 i napayim

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Yorumlar icin sagolun yine gireyim dedim oyuna dokunmatik takildi kirip atmaktansa satip kurtulayim bu leş cihazdan sikintisi bitmiyor kullanamadiktan sonra snapdragon 845 i napayim
Dostum senin telefon donanımsal olarak uçma eğiliminde ben sana söyleyeyim . Mi flash uygulaması ile tertemiz bir kurulum yap , sorun devam ederse donanımsal gözüküyor

Oyla:
Üst Alt