Soru iPhone'dan Mi5'e Geçmek

Rootz.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Sinan
Cihazım
iPhone SE
Konular
1
Merhaba arkadaşlar.

6 senelik iPhone kullanıcısıyım ve cihazlardan oldukça memnunum. Ancak bilenler bilir kısıtlı bir işletim sistemi. Müdahaleye pek izin vermiyor dolayısıyla işim için ayrıca Android tabanlı bir tablet kullanıyorum.

Yaklaşık 1 senedir Xiaomi cihazlarından birini almak istiyorum o zamanlar Mi4 için karar vermiştim ancak yine vazgeçemediğimden iPhone SE modelini tercih etmiştim.

Her iki cihazı da kullanan arkadaşlar iPhone'dan Xiaomi'ye geçiş hakkında yorum yapabilir mi ? Almak istiyorum ancak pişmanlık olur mu düşüncesinden dolayı bir türlü kesin kararımı veremiyorum. Şimdiden cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Mhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.01
Cihazım
mi5
Konular
0
Hic düşünme geç , hiz anlaminda seni uzmeyecektir ben herkisinide kullandim 5-5s-5s plus bende tum seri iphone kullandim benim icin radikal degisiklik okdu :) , ancak telefonu yeni almissin durumunu bilemem ama gereksiz masraf olur ,

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
iphone bır kac ay kullandım kendı alanında ıyı telefon ama telefon uzerınde hıc bır degısıklık yapamıyorsun her sey kısıtlı mıuı ıse tam tersı unlock ettıgın aman sana her turlu olanak verıyor denemen ıcın

xioami 4 wındows mobıle bıle kuruyorsun daha ılerısı varmı :)

tahayusuf23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Yusuf
Cihazım
Mİ5
Konular
25
İphone 5s ve 6s kullananan biri olarak bir fark yaşamadım kamera ve pil farkını hissedersin. Bi uygulamalar çöküyor onu hissedebilirsin.

khraman35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 5
Konular
1
Mi 5 in arayüzü android ile ios un harmanlanmış hali gibi. Yabancılık çekmezsin. Bi ara iphone kullanıyormus gibi hissettim 8=)

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Hiç iPhone kullanmadım ama M5 harika

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rootz.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Sinan
Cihazım
iPhone SE
Konular
1
Şu kararsızlığım olmasa 1 dakika beklemeden siparişi vereceğim ancak bir türlü emin olamıyorum. Kullanıp test edebileceğim bir yerde yok ki gidip canlı olarak test edip alayım.

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Şu kararsızlığım olmasa 1 dakika beklemeden siparişi vereceğim ancak bir türlü emin olamıyorum. Kullanıp test edebileceğim bir yerde yok ki gidip canlı olarak test edip alayım.

4s,5,5s iphpen kullanmış biriyim.

Sonra htc m8 harman kardon aldım darlandım. Sonra hep iphone arayüzlü android olsa diye hayal kurardım. Bi gün mi4 ile kafa kafaya takas ettim htc yi.

para olarak zarardaydım 300 tl felan belki ama. Neredeyse 2 yıla yaklaşıyor. Hala mi4 kullanıyorum.

Sana tavsiyem şu anda mi cihaz alma.

Mi6 yı bekle. Show yapacaklar show. 5-6 ay sonra Mi6 ya geçersin. Artık eskisi gibi geçte gelmiyor.

Mi Mix çıktı sınırlı sayı dediler. Zart zurt dediler.2 ay geçti şimdi kolayca alınabiliyor.

Dişini sık iphoneden mi ye geçmiş bir kullanıcı olarak sana tavsiyem direk mi6 ile başla bu işe.

ugurrrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
xionomi mi5
Konular
1
arkadaşlar mi5 telefonumun şifresini unuttum nasıl format atacağım lütfen yardım edn

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
4s,5,5s iphpen kullanmış biriyim.

Sonra htc m8 harman kardon aldım darlandım. Sonra hep iphone arayüzlü android olsa diye hayal kurardım. Bi gün mi4 ile kafa kafaya takas ettim htc yi.

para olarak zarardaydım 300 tl felan belki ama. Neredeyse 2 yıla yaklaşıyor. Hala mi4 kullanıyorum.

Sana tavsiyem şu anda mi cihaz alma.

Mi6 yı bekle. Show yapacaklar show. 5-6 ay sonra Mi6 ya geçersin. Artık eskisi gibi geçte gelmiyor.

Mi Mix çıktı sınırlı sayı dediler. Zart zurt dediler.2 ay geçti şimdi kolayca alınabiliyor.

Dişini sık iphoneden mi ye geçmiş bir kullanıcı olarak sana tavsiyem direk mi6 ile başla bu işe.
Aynen öyle. Mi6 arada ki işlemci farkını da giderecek muhtemelen. Fiyatta yarı yarıya clap~~

Üst Alt