Soru iPhone SE vs Xiaomi Redmi Note 7

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hoc
Şöyle diyim hocam ios olması benim için artı yöndedir ve benimde sıkıntım şu telefonla uğraşmayı çok seven birisiyim ben aşırı seviyorum ama artık bıktım sürekli farklı romlar kerneller modüller sürekli telefonu sıfırlanıyor baştan kurmak porte çekmedi sensör çalışmadı instagram bulanık çekiyor filan falan bıktırdı beni ayrıyeten bu xiaomilerin portre çekimi berbat gerçekten kamera anlamında bir tane Xiaomi ye iyi demem 7 plus ın bile portresi gerçekten efsane ötesi kamera anlamındada iphone diyorum her türlü ios olsun kalite olsun iPhone daha iyidir benim için tabi göreceli bişey bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi8 se yazılım konusunda gerçekten berbat xiaomin yazılım konusunda en sıkıntılı telefonu diyebilirim
Hocam benim görüşüm 7 + ın 2. Kamerası kamera olsun diye konulmuş. Arkadaşımda var daha adam akıllı bulanıklık yapamıyor, gidip saçlarımızı bulaniklastiriyor.

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Hoc

Hocam benim görüşüm 7 + ın 2. Kamerası kamera olsun diye konulmuş. Arkadaşımda var daha adam akıllı bulanıklık yapamıyor, gidip saçlarımızı bulaniklastiriyor.
Hocam tövbe diyin aman benim arkadaşdaki 7 plus canon gibi çekiyor portresi bir efsane arkadaşınız belki çekemiyordur ve xiaominin portresi porte değilki saçma bi bulanıklık katıyor beceremiyorlar benim görüşüm ayrıyeten ben 7 nin kamerasını daha çok beğendim açıkcası tabi zevk ve görüş meselesi bana göre iphone 7 plus la xiaomin en iyi telefonunun kamerası bile kapışamaz görecelidir ama herkesin dediği gibi mi8 se türkiyede sıkıntı

Üst Alt