Sohbet İphone 7 satıp Mİ 9 SE almak

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Yıllardır xiaomi kullanıyorum. Çoğu kişi sosyal medya da özellikle instagramdan hikaye atınca kaliye bozulması yaşıyormuş Ben şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadın nedense. On numara paylaşımlar yapabiliryorum. Sorduğun soruya gelecek olursak hocam. Bence 9 se daha mantıklı.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Yıllardır xiaomi kullanıyorum. Çoğu kişi sosyal medya da özellikle instagramdan hikaye atınca kaliye bozulması yaşıyormuş Ben şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadın nedense. On numara paylaşımlar yapabiliryorum. Sorduğun soruya gelecek olursak hocam. Bence 9 se daha mantıklı.
Hocam fotoğraflarda sorun olmuyor ama son sürüm instagrama video atınca kalite fena düşüyor şu an eski sürüm kullanıyorum kalite biraz daha iyi sizin kalite düşmemesi için yaptığınız bir işlem varmı?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam fotoğraflarda sorun olmuyor ama son sürüm instagrama video atınca kalite fena düşüyor şu an eski sürüm kullanıyorum kalite biraz daha iyi sizin kalite düşmemesi için yaptığınız bir işlem varmı?
hocam instagrama normal telefonumdan çektiğim bazı videoları atıyorum ama hiç kalite düşüşü yaşamıyorum. Herhangi bir şey de yapmıyorum. Acaba instagramdan değilde kullanılan romdan kaynaklı olabilir mi. Ben genelde miui pro ve mi room kullanıyorum.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
hocam instagrama normal telefonumdan çektiğim bazı videoları atıyorum ama hiç kalite düşüşü yaşamıyorum. Herhangi bir şey de yapmıyorum. Acaba instagramdan değilde kullanılan romdan kaynaklı olabilir mi. Ben genelde miui pro ve mi room kullanıyorum.
Olabilir hocam eu beta kullanıyorum şu an ama instagram sorunlu olduğunu düşünüyorum adamda mi 9 var 4k 60 fps video atıyor tost makinası gibi yapıyor videoyu

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Android pişmanlıktır. i7 işinizi görmeyecek durumdaysa geçin ama işinizi görüyorsa önermem. Hele ki benim gibi uzun yıllar iphone kullanmış biriyseniz kesinlikle azıcık ucundan da olsa pişman olacaksınız. Olmamak için polyanna olmak lazım. Hiçbir teknolojinin fanatiği değilim. Zaten öyle olsam android'e geçmezdim ama bariz bir yazılım farkı var. Diğer konularda alacağınız cihaz kat kat üstündür ama 6 gb ramin 2-3 gb'ını sistem kullanır, 855 işlemcini 660 gibi kullanırsın, bunlar yazılımın dezavantajları ve android'in yazılım tabanı kaynaklı olarak zaten ios akıcılığını yakalaması imkansız. Bir de bunların üzerine xiaomi yazılımcılarının beceriksiz ve tecrübesizliği eklenince peh... Forumda romdan roma koşanların birkaçı dışında herkes sorunlarla başa çıkmak için rom değiştiriyor.

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Ben android kullanmayı seviyorum , yıllardır kıyaslanır ama yanlıştır ! bu ikisi ayrı bir dünya biri kapalı ve muazzam bir yapı ki kendini her yerde ispatlamış , kararlı ve stabil ios diğeri açık dünya ve kullanıcı odaklı özgür bir yer android , açık bir dünya da her şeye hazır olmalısın dostum !! bu tamamen sana kalmış gerisi hikâye ..

Adnancagri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Euthanasia
Cihazım
Xiomi Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
35
Peki Mi 9T yi önerirmisiniz?

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Android pişmanlıktır. i7 işinizi görmeyecek durumdaysa geçin ama işinizi görüyorsa önermem. Hele ki benim gibi uzun yıllar iphone kullanmış biriyseniz kesinlikle azıcık ucundan da olsa pişman olacaksınız. Olmamak için polyanna olmak lazım. Hiçbir teknolojinin fanatiği değilim. Zaten öyle olsam android'e geçmezdim ama bariz bir yazılım farkı var. Diğer konularda alacağınız cihaz kat kat üstündür ama 6 gb ramin 2-3 gb'ını sistem kullanır, 855 işlemcini 660 gibi kullanırsın, bunlar yazılımın dezavantajları ve android'in yazılım tabanı kaynaklı olarak zaten ios akıcılığını yakalaması imkansız. Bir de bunların üzerine xiaomi yazılımcılarının beceriksiz ve tecrübesizliği eklenince peh... Forumda romdan roma koşanların birkaçı dışında herkes sorunlarla başa çıkmak için rom değiştiriyor.
Ben en son 5s kullandım iPhone ve sonra sürekli Xiaomi cihaz aldım bu cihazların bence çok da buyutucek sorunu yok hatta aksine iyi cihazlar ne yönünü sevmediniz acaba

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
İphone 7 32 Gb cihazımı satıp Mİ 9 SE almak istiyorum. İphone cihazımın 3 ay garantisi kaldı sizce yapmalımıyım pişman olurmuyum?
Hocam ben 9 se kullanan biri olarak çok pişman olucaginizi düşünmüyorum saklama alanı ekran boyutu yüz tanıma parmak içi performans hızlı şarj gibi konularda memnun kalırsınız sanırım :)

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Ben en son 5s kullandım iPhone ve sonra sürekli Xiaomi cihaz aldım bu cihazların bence çok da buyutucek sorunu yok hatta aksine iyi cihazlar ne yönünü sevmediniz acaba

yazılımsal problemler. yoksa donanım olarak fiyatına göre oldukça iyi. sadece kendim değil foruma girince herkes bir sorunla boğuşuyor ve son kullanıcının derdi bu sorunları düzeltmek olmamalı bana göre.

Üst Alt